Knihy beletria Beletria Fantasy a Sci-fi

Nebe po bouři

od Sabaa Tahirová z vydavateľstva HOST - vydavatelství, s.r.o. október, 2021 CS jazyk

Nebe po bouři

Autor: Sabaa Tahirová
Vydavateľstvo: HOST - vydavatelství, s.r.o.
Rok vydania: október, 2021
ISBN: 978-80-275-0801-3
Typ tovaru: Pevná väzba bez prebalu, lesklá
Rozmery: 145,0x212,0x0,0 mm
Žáner: Sci-fi, fantasy
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 10.7.2024

Viac o knihe Nebe po bouři (Sabaa Tahirová)

Dlouho očekávaný závěr bestsellerové tetralogie Jiskra v popelu.

Po staletí uvěznění džinové útočí a zanechávají po sobě krvavou spoušť ve městech i vesnicích. Pro Temnonoše je však pomsta na lidských nepřátelích pouhým začátkem.

Po džinově boku stojí velitelka Keris Veturie, která se prohlásila za císařovnu a požaduje hlavy všech, kdo se její vládě vzpouzejí. Na předních místech tohoto seznamu samozřejmě figuruje Krkavec — Helena Aquilla — a její zbývající příbuzní.

Laia ze Serry je odhodlaná zastavit blížící se apokalypsu, a veškerou energii proto napře ke zničení Temnonoše. Přitom však probudí starobylou sílu, která ji může dovést k vítězství, nebo také k nepředstavitelné zkáze.

Hluboko v Místě čekání se Strážce duší usilovně snaží zapomenout na život a na lásku, které opustil To by však znamenalo přehlížet hory mrtvých, které za sebou nechává Temnonoš a jeho džinové. Aby Strážce duší dodržel svou přísahu, musí vyhlédnout za hranice své říše a ujmout poslání, jež může zachránit — ale také zničit — všechno, co dosud poznal.

O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy

Nebe po bouři (Sabaa Tahirová)