Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Empower (A1-C1) Empower Pre-intermediate (B1)

Empower Pre-Intermediate (B1) - Presentation Plus DVD-Rom

od H. Puchta, J. Stranks, C. Thaine, Doff, A. z vydavateľstva Cambridge University Press 2015 EN jazyk

Empower Pre-Intermediate (B1) - Presentation Plus DVD-Rom

Autor: H. Puchta, J. Stranks, C. Thaine, Doff, A.
Vydavateľstvo: Cambridge University Press
Rok vydania: 2015
Druh tovaru: DVD
Jazyk: britská angličtina
Predmet: Anglický jazyk
Škola: Stredné školy
Kúpou tohto produktu získate 3,73 bodov

Viac o produkte Empower Pre-Intermediate (B1) - Presentation Plus DVD-Rom (H. Puchta, J. Stranks, C. Thaine, Doff, A.)

Cambridge English Empower je kurz bristskej angličtiny pre dospelých, ktorý kombinuje obsah kurzu z Cambridge University Press s validovaným hodnotením od odborníkov z Cambridge English Language Assessment.

Pre-Intermediate Presentation Plus poskytuje kompletný obsah učebnice a obsah pracovného zošita so zabudovanými anotačnými nástrojmi, zabudovaným zvukom a videom v ľahko ovládateľnom formáte pre interaktívne tabule alebo počítače a projektory.

Výhody dyslexie
Spev siren

Empower Pre-Intermediate (B1) - Presentation Plus DVD-Rom (H. Puchta, J. Stranks, C. Thaine, Doff, A.)Fyzika / Mechanická energia - rozmer 140 x 110 cm (H. Puchta, J. Stranks, C. Thaine, Doff, A.)Our World 6 Story Time DVD (H. Puchta, J. Stranks, C. Thaine, Doff, A.)Stojan na poznámkové bloky drôtený strieborný 105x105x78 mm (H. Puchta, J. Stranks, C. Thaine, Doff, A.)