Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Complete Complete Key for Schools 2nd Edition

Complete Key for Schools 2nd Edition - Teacher's Book +Resource Pack

od R. Fricker, D. McKeegan z vydavateľstva Cambridge University Press

Complete Key for Schools 2nd Edition - Teacher's Book +Resource Pack

od R. Fricker, D. McKeegan z vydavateľstva Cambridge University Press

Autor: R. Fricker, D. McKeegan
Vydavateľstvo: Cambridge University Press
Predmet: Anglický jazyk
Škola: Stredné školy
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 9.7.2024
Kúpou tohto produktu získate 0,99 bodov

Viac o produkte Complete Key for Schools 2nd Edition - Teacher's Book +Resource Pack (R. Fricker, D. McKeegan)

Complete Key for Schools je najdôkladnejšia príprava na úroveň anglického jazyka A2.

Kurzu Complete dôverujú milióny ľudí na celom svete, pretože umožňuje maximalizovať výkon študentov pomocou komplexného prístupu k vývoju jazyka a prípravy na skúšky. Vytvára stimulujúce učebné prostredie s pútavými obrázkami, kapitolami s ľahkou navigáciou a zábavnými témami. Študenti sú schopní budovať si dôveru prostredníctvom nášho jedinečného pochopenia skúšky a poznatkov z predchádzajúcich výkonov kandidátov a kompletnej cesty za skúškou k úspešným výsledkom bez stresu. Online precvičovanie, ktoré je súčasťou každej učebnice ponúka ďalšie precvičovanie gramatiky a slovnej zásoby. Metodická príručka obsahuje stiahnuteľné posluchové materiály pre tento kurz, ktoré možno využiť v triede.

Výhody dyslexie
Spev siren

Complete Key for Schools 2nd Edition - Teacher's Book +Resource Pack (R. Fricker, D. McKeegan)Cvičebnice italštiny Pro mírně a středně pokročilé (R. Fricker, D. McKeegan)New Challenges 3 Student's Book (R. Fricker, D. McKeegan)