Knihy beletria Veľké upratovanie skladov Beletria Literárna biografia

Marián Kuffa - Boh za teba bojuje do poslednej chvíle (1. akosť)

od Marián Kuffa z vydavateľstva BeneMedia 2017 SK jazyk

• Marián Kuffa - Boh za teba bojuje do poslednej chvíle (1. akosť) (Marián Kuffa)

Marián Kuffa - Boh za teba bojuje do poslednej chvíle (1. akosť)

od Marián Kuffa z vydavateľstva BeneMedia 2017 SK jazyk

Autor: Marián Kuffa
Vydavateľstvo: BeneMedia
Rok vydania: 2017
Rok poslednej dotlače: apríl, 2018
Typ tovaru: Pevná väzba
Rozmery: 130,0x185,0x0,0 mm
Žáner: Osobnosti a osudy
Poškodenie: poškodený obal
Dostupnosť: na sklade (4 ks)
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v pondelok 2.9.2024
Marián Kuffa - Boh za teba bojuje do poslednej chvíle (1. akosť) (Marián Kuffa)

Dôvod zľavy: poškodený obal.

(šípka môže zobrazovať poškodenie)

Produkt bol vystavený na našej predajni a má drobné poškodenie (prípadne výrobnú chybu), ktoré môžete vidieť na obrázku. Produkt je nový, nepoužívaný.

Dôvod cenového zvýhodnenia: poškodený obal.

Poškodenie sa môže líšiť od ukážky (v prípade, ak máme viac kusov skladom).

Viac o knihe Marián Kuffa - Boh za teba bojuje do poslednej chvíle (1. akosť) (Marián Kuffa)

Začítajte sa do pútavého príbehu žakovského farára, ktorý vás inšpiruje. Životopisný portrét kňaza milujúceho tak, ako to ľudia potrebujú, nie ako si zaslúžia. Vyše 200 strán rozhovorov v kvalitnej pevnej väzbe.

Kto je vlastne Marián Kuffa?

Poznáme ho ako farára zo Žakoviec. Kniha prináša vyše dvestostranový rozhovor začínajúci sa jeho detstvom, pokračujúci obdobím dospievania, časom v seminári a prvými okamihmi pobytu na spustnutej žakovskej fare. Marián Kuffa hovorí aj o svojich chlapcoch a dievčatách, o ktorých sa stará, i o tom, ako jeho dielo rástlo až do dnešného dňa. A pomedzi to dávkuje svoj návod na svätosť.

Vila v Taliansku
VIna, ktoru nesies

Marián Kuffa - Boh za teba bojuje do poslednej chvíle (1. akosť) (Marián Kuffa)Malý kúzelník (1. akosť) (Marián Kuffa)