Tovar za body

Doplatok 89 bodov
Prosím, prihláste sa

Viac o produkte ADLER AD 7922, Chladiace zariadenie 3v1

Multifunkčný ochladzovač vzduchu 3v1 Adler AD 7922 plní 3 funkcie: chladenie, zvlhčovanie a rovnomerné čistenie vzduchu, čo z neho robí vynikajúci doplnok do každej kancelárie a iných priestorov. Adler AD 7922 vyzerá nielen štýlovo ale umožňuje aj prispôsobenie nastavení individuálnym potrebám používateľa. Vďaka dotykovému panelu LED je regulácia ochladzovača a jeho ovládanie veľmi intuitívne. Tri režimy ventilátora zahŕňajú aj nočnú prevádzku, čo je veľmi užitočné, pretože zariadenie nerobí pri prevádzke veľa hluku a letné noci môžu byť dusné a horúce. Funkcia COOL znižuje teplotu aktiváciou vodného čerpadla

Multifunkčný pomocník

Multifunkčný ochladzovač vzduchu 3v1 Adler AD 7922 plní 3funkcie: chladenie, zvlhčovanie a rovnomerné čistenie vzduchu, čo z neho robívynikajúci doplnok do každej kancelárie a iných priestorov. Používateľ si môžezvoliť medzi 3 rýchlosťami prúdenia vzduchu, pričom zariadenie má zabudovanú 6lnádrž na vodu, vďaka ktorej dokáže efektívne zvlhčovať vzduch po mnoho hodín.

Štýlový dizajn

Adler AD 7922 vyzerá nielen štýlovo ale umožňuje ajprispôsobenie nastavení individuálnym potrebám používateľa. Vďaka dotykovémupanelu LED je regulácia ochladzovača a jeho ovládanie veľmi intuitívne.Diaľkový ovládač umožňuje upravovať nastavenia z diaľky a funkcia horizontálnejoscilácie distribuuje vzduch vo vlnách, a nesústreďuje sa na jediný bod.

Vybavenie

Tri režimy ventilátora zahŕňajú aj nočnú prevádzku, čo jeveľmi užitočné, pretože zariadenie nerobí pri prevádzke veľa hluku a letné nocimôžu byť dusné a horúce. Funkcia COOL znižuje teplotu aktiváciou vodnéhočerpadla. V prístroji sú dve mraziace nádoby a výrobca určil spotrebu vody na500 ml/hodinu. Ukazovateľ hladiny vody zabraňuje preplneniu nádrže. Pohodlnárukoväť na prenášanie a štyri kolesá umožňujú rýchly transport ochladzovačavzduchu medzi miestnosťami.

Základné parametre

Funkcie: chladenie/čistenie/zvlhčovanie

LED dotykový panel

3 režimy ventilátora: Normálny, Prirodzený(prírodný),Spánkový