Vyžiadať cenovú ponuku
  Učebnice, slovníky Základné školy Špeciálne ZŠ

od H. Vicenová z vydavateľstva EXPOL PEDAGOGIKA, s.r.o.

od H. Vicenová z vydavateľstva EXPOL PEDAGOGIKA, s.r.o.

Autor: H. Vicenová
Vydavateľstvo: EXPOL PEDAGOGIKA, s.r.o.
ISBN: 978-80-8091-630-5
Ročník: 8. ročník
Predmet: Chémia
Škola: Základné školy - špeciálne
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v piatok 4.10.2024

Viac o produkte CHÉMIA pre 8. ročník základnej školy a 3. ročník gymnázia s osemročným štúdiom pre žiakov so zrakovým postihnutím (PREPIS DO BRAILLOVHO PÍSMA) (H. Vicenová)

Učebnica pre nevidiacich žiakov so zrakovým postihnutím je modifikáciou učebnice chémie pre 8. ročník základnej školy a 3. ročník gymnázií s osemročným štúdiom.

Učebnica pre 8. ročník ZŠ a 3. ročník GOŠ je v súlade s platným ŠVP rozdelená do dvoch tematických celkov – Zloženie látok a Významné chemické prvky a ich zlúčeniny. Napomáha pri odhaľovaní a poznávaní látok a chemických reakcií, ktoré poznáme z bežného života.

Adaptácia učebnice pre žiakov so zrakovým postihnutím (PREPIS DO BRAILLOVHO PÍSMA) sa delí do troch zväzkov s priebežným zaradením textových a ilustračných častí.

Autorka: RNDr. Helena Vicenová

Tato kniha zabija
Koniec starnutia

CHÉMIA pre 8. ročník základnej školy a 3. ročník gymnázia s osemročným štúdiom pre žiakov so zrakovým postihnutím (PREPIS DO BRAILLOVHO PÍSMA) (H. Vicenová)NOVÝ Slovenský jazyk pre 3. ročník ZŠ – 1. časť – Metodická príručka (H. Vicenová)Vianočný únos – Adventný kalendár s únikovou hrou (H. Vicenová)Teenage Mutant Ninja Turtles Donnie's Robot (H. Vicenová)Základné geografické pojmy - hravá škola (skladacia mapa) (H. Vicenová)ALBI Ponožky - Mamina má voľno veľkosť 39-42 (H. Vicenová)Ostrov pokladů A1 Treasure Island (H. Vicenová)PET Result Teacher's Book + DVD (H. Vicenová)V strede kruhu (H. Vicenová)