Tovar za body

Doplatok 95 bodov
Prosím, prihláste sa

Viac o produkte CAMRY CR 7920, Chladiace zariadenie 4v1 ION

Vysokovýkonný multifunkčný ochladzovač vzduchu 4v1 Camry CR 7920 plní okrem funkcie ionizácie vzduchu ďalšie 3 funkcie: chladenie, zvlhčovanie a rovnomerné čistenie, čo z neho robí vynikajúci doplnok do každej kancelárie a iných priestorov. Ochladzovač vzduchu 4v1 Camry CR 7920 je vybavený pohodlnou rukoväťou na prenášanie zariadenia (na oboch stranách), držiakom napájacieho kábla, kolieskami uľahčujúcimi pohyb po rôznych povrchoch a kvalitným filtrom. Zariadenie má tiež časovač, ktorý vám umožňuje naprogramovať čas, počas ktorého by zariadenie chladilo pred automatickým vypnutím (od 0,5 h do 7,5 h).

-        Funkcie: ionizácia vzduchu/chladenie/čistenie/zvlhčovanie

-        LED ovládací panel

-        Diaľkové ovládanie

-        3 režimy ventilátora: Normálny, Prirodzený(prírodný), Spánkový

-        Funkcia zvlhčovania znižuje teplotu prevádzkou vodného čerpadla

-        Prietok vzduchu 830 m3/hod

-        Horizontálna oscilácia 60°

-        Časovač 0,5-7,5 hodiny

-        2 nádoby na vodu

-        Spotreba vody 330 ml/hod

-        Indikátor hladiny vody

-        4 kolieska

-        Pohodlné rukoväte na prenášanie

-        8 L nádrž na vodu s vypúšťacím uzáverom

Multifunkčný pomocník

Vysokovýkonný multifunkčný ochladzovač vzduchu 4v1 Camry CR7920 plní okrem funkcie ionizácie vzduchu ďalšie 3 funkcie: chladenie,zvlhčovanie a rovnomerné čistenie, čo z neho robí vynikajúci doplnok do každejkancelárie a iných priestorov. Používateľ si môže zvoliť medzi 3 rýchlosťamiprúdenia vzduchu, pričom zariadenie má zabudovanú 8 l nádrž na vodu, vďakaktorej dokáže efektívne zvlhčovať vzduch až 7,5 hodiny.

Vybavenie

Ochladzovač vzduchu 4v1 Camry CR 7920 je vybavený pohodlnourukoväťou na prenášanie zariadenia (na oboch stranách), držiakom napájaciehokábla, kolieskami uľahčujúcimi pohyb po rôznych povrchoch a kvalitným filtrom. Sada obsahuje tiež dva chladiace prvky, ktoré sú vložené do nádrže na vodu aumožňujú rýchlejšie ochladenie vzduchu.

Doplnky ochladzovača

Intuitívny ovládací panel uľahčuje výber správneho programu.Stačí stlačiť tlačidlo HUMIDIFY a teplota sa zníži spustením vodného čerpadla.Zariadenie má tiež časovač, ktorý vám umožňuje naprogramovať čas, počas ktoréhoby zariadenie chladilo pred automatickým vypnutím (od 0,5 h do 7,5 h).

CAMRY CR 7920, Chladiace zariadenie 4v1 ION