Knihy beletria Náboženstvo a filozofia Kresťanstvo

Mariánske zjavenia modernej doby

od Marek Šmíd z vydavateľstva Post Scriptum, s.r.o. 2021

Autor: Marek Šmíd
Vydavateľstvo: Post Scriptum, s.r.o.
Rok vydania: 2021
ISBN: 978-80-8218-026-1
Typ tovaru: Viazané knihy
Rozmery: 140x206x15 mm
Žáner: Ezoterika, duchovné náuky, Literatúra faktu
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 9.7.2024

Viac o knihe Mariánske zjavenia modernej doby (Marek Šmíd)

Kniha ponúka pohľad na najvýznamnejšie zjavenia Panny Márie od 19. storočia po súčasnosť, najmä ich spoločensko-náboženský kontext a posolstvá do našich čias. Jej ambíciou je, aby sa stala pre záujemcu o túto problematiku zdrojom základných informácií, po ktorom siahne, keď si bude chcieť prehĺbiť svoje vedomosti alebo si upevniť vlastnú mariánsku úctu.
Miesta, ktoré sú nositeľmi odkazu mariánskych zjavení, sa spravidla stali významnými duchovnými strediskami, ktoré prinášajú veľké duchovné ovocie vyriešených problémov, nápravy života, povzbudenia, no neraz i zázračného obrátenia alebo telesného uzdravenia. Najznámejšími sú Lurdy či Fatima, no čitateľ sa dozvie aj o ďalších miestach – La Salette, Montichiari, Medžugorie, Filipov, Turzovka, Litmanová –, ktoré každé svojím spôsobom sprostredkúvajú svetlo Božieho zjavenia. Český autor knihu obohatil o viaceré zaujímavosti týkajúce sa súvisiacich slovenských a českých reálií, o súbor mariánskych modlitieb, či prehľad sviatkov a dogiem
Každý, kto je otvorený pre pravdu a začíta sa do tejto knižky, môže načerpať nielen súhrn poznatkov, ale aj presvedčenie, že posolstvá, ktoré nám jednotlivé zjavenia sprostredkúvajú, sú vo svojej podstate natoľko vážne, že by nás nemali nechať ľahostajnými.

Spev siren

Mariánske zjavenia modernej doby (Marek Šmíd)Microsoft Office Outlook 2007 (Marek Šmíd)