Knihy beletria Beletria Romantika

Zradená

od Ivana Havranová z vydavateľstva Albert Marenčin - Vydavateľstvo PT júl, 2021 SK jazyk

Zradená

Autor: Ivana Havranová
Vydavateľstvo: Albert Marenčin - Vydavateľstvo PT
Rok vydania: júl, 2021
Typ tovaru: pevná
Jazyk: SK Slovenský jazyk
Rozmery: 130x200 mm
Žáner: Beletria
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 10.7.2024

Viac o knihe Zradená (Ivana Havranová)

Romanticko-tragický príbeh plný emócii, žalostných epizód, v ktorých si dve jednoduché ženy navzájom kruto ubližujú. Irča nebola krásavica, nemala žiadne výhody v živote. Narodila sa bez podnebia v ústach a to určovalo kvalitu jej vyjadrovania. Huhňavá Irča sa však nevzdávala. Žila s osamelou matkou. Otec sa vzdal oboch ešte pred jej narodením. Možno práve jeho surovosť spôsobila postihnutie a život, ktorý sa s dievčaťom nehral. Po šikane v škole začala pracovať v trafike. Netrápila sa, rada čítala a tajne dúfala, že sa jedného dňa pri okienku zjaví princ, zahrnie ju láskou a unesie niekam ďaleko. Takmer sa tak aj stalo. Princ bol predavač z potravín od naproti. Prišiel si pre škatuľku cigariet a zápalky. Irča ho očarila bohatými vlasmi. Začali sa stretávať. Románik však trval len do chvíle, kým sa do chlapca nezapozerala Irčina matka. Skúsená, zrelá žena ho prilákala do teplej postele plnej vášne a Irča zostala na vedľajšej koľaji.

Zradená (Ivana Havranová)