Vyžiadať cenovú ponuku
  Učebnice, slovníky Základné školy Slovenský jazyk Pracovné zošity Domáce precvičovanie

Veselé písanie – čísielká

od L. Pribullová z vydavateľstva Veselá škola, s.r.o. 2021 SK jazyk

Veselé písanie – čísielká

od L. Pribullová z vydavateľstva Veselá škola, s.r.o. 2021 SK jazyk

Autor: L. Pribullová
Vydavateľstvo: Veselá škola, s.r.o.
Rok vydania: 2021
ISBN: 978-80-973881-2-6
Ročník: 1. ročník
Predmet: Matematika
Škola: Základné školy
Naša cena 4,- €

Viac o produkte Veselé písanie – čísielká (L. Pribullová)

Veselé písanie – čísielká (rozmer A4, 24 farebných pracovných listov)

Veselý a farebný zošit zameraný na osvojovanie písania číslic zároveň postupne jednoduchým spôsobom rozvíja matematické schopnosti – schopnosť určovať počet, porovnávať počet, spočítavať a odpočítavať do 10. Je určený pre žiakov prvého ročníka, ale poteší aj mladšie deti so záujmom o čísla a počítanie. Veselé zvieratká odkrývajú svoje príbehy, deti im pomáhajú počítať ich obľúbené veci. Dieťa jednotlivé úlohy pochopí intuitívne a ľahko si ich vypracuje aj bez pomoci dospelého. Každý tvar číslice má vždy naznačený začiatok a smer ťahu, čím sa dieťa učí správne postupovať pri písaní číslic, tiež aj regulovať vzdialenosti medzi jednotlivými číslicami. Jasné zadanie a postupne sa zvyšujúca obťažnosť v zošite umožňuje deťom pracovať samostatne a individuálnym tempom. Číslice sú výborným prvým vstupom dieťaťa do sveta čísiel a základných matematických operácií.

1, 2, 3 a štart!

O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy

Veselé písanie – čísielká (L. Pribullová)Písanie v 1. ročníku (5 písaniek s predtlačou) (L. Pribullová)insight Upper-Intermediate Teacher's Book with Teacher's Resource Disk - Metodická príručka (L. Pribullová)