Knihy beletria Náboženstvo a filozofia Ostatné

Alchýmia Ženy

od Martina Mab Junga z vydavateľstva HLADOHLAS GROUP, s.r.o. 2021 SK jazyk

Autor: Martina Mab Junga
Vydavateľstvo: HLADOHLAS GROUP, s.r.o.
Rok vydania: 2021
ISBN: 978-80-8216-019-5
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Rozmery: 148x204x12 mm
Žáner: Partnerské vzťahy, rodina, Ezoterika, duchovné náuky
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 3.7.2024

Viac o knihe Alchýmia Ženy (Martina Mab Junga)

Titul Alchýmia Ženy od autorky Martiny Mab Jungy je určený hlavne ženám (prípadne aj mužom, ktorí chcú skvalitniť vzťah a lepšie chápať svoju partnerku) na zlepšenia kvalitu ich života, pochopenie seba, otvorenia toku sebalásky, správnemu určeniu vlastnej hodnoty a cesty k nespočetným zákutiam čarovnej ženskej psychiky i duše, vytvorenia podmienok na prejavenie ducha skrze talent, dary a poslanie každej ženy. Už dosť bolo tlaku na seba, modelu obete, direktorky, naivného čakania, kedy vás konečne ocení partner, deti, kolegovia, známi... Je čas pochopiť seba a láskavo sa zmeniť.

"Keď sa naučím byť nežná a citlivá k sebe, keď si budem všímať, kedy som napätá a nervózna, KEĎ si to vôbec všimnem a postarám sa o seba, potom sa dokážem preladiť. Dokážem si spracovať svoju emóciu, vďaka čomu zmením aj celkovú klímu v rodine. Zmením náladu a atmosféru domova, kde budú rásť moje deti a kde sa pohybuje môj muž. Od tejto schopnosti závisí, akými ľuďmi sa stanú moje deti. Od toho závisí, či sa muž bude rád vracať domov, alebo bude unikať do náruče inej ženy, kde bude nachádzať láskavosť a prijatie.

Preto čím viac budeme pracovať na prijímaní samej seba, na liečení svojich zranení, tým menej potrebujeme pracovať na vzťahu, pretože náš vzťah, dá sa povedať, funguje prirodzene sám. Náš zdravý vzťah k sebe samej rovná sa fungujúci partnerský vzťah."

Autorka

Výhody dyslexie
O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy

Alchýmia Ženy (Martina Mab Junga)Praktická škola pre cornet a pistons, trubku a křídlovku 2 (Martina Mab Junga)