Knihy beletria Spoločenské a humanitné vedy Právo, politológia, sociológia Právo Pracovné právo

od Martin Hamráček z vydavateľstva C. H. Beck SK 2021 SK jazyk

od Martin Hamráček z vydavateľstva C. H. Beck SK 2021 SK jazyk

Autor: Martin Hamráček
Vydavateľstvo: C. H. Beck SK
Rok vydania: 2021
Typ tovaru: brožovaná
Podtitul: Živnostenská registrácia, Živnostenská kontrola, Porovnanie s Českou republikou
Žáner: Pracovné právo

Viac o knihe Živnostenské podnikanie. Živnostenská registrácia, Živnostenská kontrola, Porovnanie s Českou republikou (Martin Hamráček)

Predkladaná publikácia je tematicky rozdelená na tri hlavné časti - živnostenskú registráciu, živnostenskú kontrolu a porovnanie právnej úpravy so zahraničím. Ponúka hĺbkovú analýzu vybraných tém a odborne a prakticky spracovanú problematiku živnostenského podnikania podľa Živnostenského zákona, ktorý predstavuje neustále sa vyvíjajúci organizmus. Táto jedinečná monografia spracovaná odborníkom na tematiku živnostenského podnikania je určená predovšetkým advokátom, zamestnancom orgánov štátnej správy, sudcom, širokej odbornej verejnosti a v neposlednom rade tiež podnikateľom a budúcim podnikateľom.

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum