Knihy beletria Rodina, zdravie a medicína Partnerské vzťahy, rodičovstvo Partnerské vzťahy

7 návykov dobre fungujúcich manželstiev

od Stephen R. Covey z vydavateľstva Eastone s.r.o. máj, 2021 SK jazyk

7 návykov dobre fungujúcich manželstiev

od Stephen R. Covey z vydavateľstva Eastone s.r.o. máj, 2021 SK jazyk

Autor: Stephen R. Covey
Vydavateľstvo: Eastone s.r.o.
Rok vydania: máj, 2021
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Rozmery: 145,0x207,0x0,0 mm
ISBN: 978-80-8109-416-3
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 10.7.2024

Viac o knihe 7 návykov dobre fungujúcich manželstiev (Stephen R. Covey)

V dnešnom svete nestačí iba túžiť po vybudovaní pevného manželstva a rodiny. Na to, aby sa človek úspešne popasoval s touto výzvou, potrebuje nadobudnúť nové nastavenie mysle, nový súbor schopností a nový súbor nástrojov. Ak máme na zmeny reagovať efektívne, naše vzťahy musia byť založené práve na takých princípoch, ktoré efektívnosť zabezpečujú.

Užitočné návyky v tejto knihe opisujú nastavenie mysle a súbor schopností, ktoré prešli skúškou času. Využívajú ich milióny ľudí po celom svete, aby sa vyhli fatálnym chybám, ktoré by ich mohli stáť manželstvo a rodinu. Začítajte sa do veľmi praktických a podnetných rád členov rodiny jedného z najuznávanejších koučov a konzultantov na svete, akým bol Stephen R. Covey.
Kniha od autora 7 návykov skutočne efektívnych ľudí a Najdôležitejšie veci ako prvé.

Ukážka z knihy:

1. ČASŤ
ÚVOD K SIEDMIM NÁVYKOM DOBRE FUNGUJÚCICH MANŽELSTIEV
SANDRA:

Nuž, bude to zábava, lebo sa budeme rozprávať o vzťahu dvoch ľudí, dvoch dospelých partnerov v rámci rodiny. Pre mnohých ide o formálne a po právnej stránke riadne uzavreté manželstvo, ale nie je to tak vždy: Môže ísť o dohodu a dohovor dvoch dospelých, ktorí sa rozhodnú vytvoriť rodinnú jednotku, či už s deťmi, alebo bez nich. A keď sa nad tým zamyslíte, je úžasné, že toľko partnerstiev funguje aj napriek tomu, že obaja partneri pochádzajú z dvoch úplne rozdielnych rodín a zázemí, že odlišne riešia situácie, inak sa pozerajú na veci, riešia problémy, komunikujú, spravujú financie a vychovávajú deti. Je to skutočne úžasné.

Môžem povedať jednu vec: Manželstvo so Stephenom ma nikdy nezačalo nudiť. Vždy robí mnoho zábavných a vzrušujúcich vecí. Pamätám si, že moji rodičia chodievali ruka v ruke do Fernwoodovej zmrzlinárne, kúpili si tam zmrzlinu a šli naspäť, posadili sa na verandu pred domom a rozprávali sa so susedmi. My sme so Stephenom takto nežili. A ja som sa ho neustále pýtala: „Čo sa stalo so starými dobrými časmi, keď si mal čas a nebol si neustále pod takým tlakom?"

O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy

7 návykov dobre fungujúcich manželstiev (Stephen R. Covey)7 návyků vůdčích osobností (Stephen R. Covey)