Knihy beletria Spoločenské a humanitné vedy Médiá, žurnalistika, komunikácia

Vydavateľstvo: Formát
Rok vydania: 2004
ISBN: 80-86718-28-X
Typ tovaru: Pevná väzba bez prebalu, lesklá
Rozmery: 148x210x14 mm
Žáner: Biografie, životopisy, osudy
Naša cena 6,- €

Viac o knihe Nova křížem krážem (Miroslava Besserová)

Autorka vás chce (třebaže po svém) bez ladu a skladu, bez pořadí důležitosti postů a lidí na nich, seznámit trochu jinak s těmi, co k Nově patřili, nebo právě patří. S těmi, ze kterých televize udělala své tváře, označuje je jako celebrity, a oni navzdory popularitě zůstali fajnoví, sláva jim nestoupla do hlavy. Ty druhé tu nehledejte. S těmi si autorka nemá co povídat, čemu se zasmát.Určitě Vás budou zajímat i ti, které znáte jen z titulků, protože mají tolik práce z vytvářením "tváří", že na jejich předvádění už není čas ani prostor. Chce vám představit i ty, co za Novu ,,kopou" třebaže ne vždycky jsou přesvědčeni o různých správnostech, ale protože vystupují v jejím dresu, chtějí také právě s ní vyhrát onu pomyslnou ligu, získat poháry, mistrovské tituly i když je to často dřina. Pojďte se tedy, pokud vás to zajímá, projít novou i starou Novou, probrat věci možné i nemožné, zavzpomínat s autorčinými kamarády z let minulých, počíst si o lidech které má ráda, o těch které respektuje, obdivuje nebo je vůbec nechápe, o těch kteří ji "baví" a věří, že budou bavit i Vás.

O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy

Nova křížem krážem (Miroslava Besserová)Rok bylinkára (Miroslava Besserová)Zdravé a nemocné dítě (Miroslava Besserová)Toto Korekčná páska 4 m, 5 mm stopa (Miroslava Besserová)