Vyžiadať cenovú ponuku
  Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Slovenské vydavateľstvá

The Magic Kingdom 1 - pracovná učebnica

od Eva Large z vydavateľstva Vydavateľstvo Taktik s.r.o 2021

• The Magic Kingdom 1 - pracovná učebnica (Eva Large)
13,- €

The Magic Kingdom 1 - pracovná učebnica

od Eva Large z vydavateľstva Vydavateľstvo Taktik s.r.o 2021

Autor: Eva Large
Vydavateľstvo: Vydavateľstvo Taktik s.r.o
Rok vydania: 2021
ISBN: 978-80-8180-224-9
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Rozmery: 210x296x5 mm
Ročník: 1. ročník
Predmet: Anglický jazyk
Škola: Základné školy
Žáner: Náučná literatúra (do 10 r)
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 9.7.2024
Naša cena 13,- €

Viac o knihe The Magic Kingdom 1 - pracovná učebnica (Eva Large)

Spoznajte svet angličtiny vďaka svetu rozprávok! Začnite s domácou výučbou angličtiny aj vďaka voľne stiahnuteľnej metodike v slovenskom jazyku!

The Magic Kingdom je našou najnovšou autorskou edíciou pracovných učebníc z angličtiny pre najmenších školákov. V pracovnej učebnici The Magic Kingdom 1 sa prváčikovia oboznámia so svetom farieb, čísel, členmi rodiny či ročnými obdobiami. Cestou po rozprávkovej krajine ich sprevádzajú veselé pesničky Spievanky a Zahrajka zo Spievankova, ktoré si vďaka prístupným QR kódom vedia vypočuť doma, v škole či na výlete. Na pestrofarebných stranách nájdu viacúčelové úlohy, vďaka ktorým si okrem angličtiny precvičia aj postreh, motoriku, rozvíjajú si predstavivosť a kreativitu a rozširujú všeobecný prehľad.

Pokyny k úlohám sú pre jednoduchšiu prácu s učebnicou uvedené v slovenskom jazyku. Publikácia je vhodná aj na domáce vzdelávanie, čo umožňuje aj voľne stiahnuteľná metodika v slovenskom jazyku, ktorá rodičom poradí, ako publikáciu využívať.

The Magic Kingdom 1 je rozprávková krajina plná rozprávkových bytostí, ktoré prevedú deti svojím svetom. Naučia ich počítať, pomenovať farby, členov rodiny, zvieratá, časti tela, ovocie a zeleninu, oblečenie a veľa ďalších vecí. Rozprávkové bytosti deťom rozpovedia svoje príbehy a ukážu im, aká je angličtina zaujímavá a zábavná. Prvé anglické výrazy deťom predstaví aj Spievanka a Zahrajko zo Spievankova. Nahrávky aj pesničky sú navyše prístupné prostredníctvom QR kódov v pracovnej učebnici, preto si môžu deti angličtinu opakovať a veselo si pospevovať nielen v škole, ale aj doma alebo na výlete.

Zvukové nahrávky k úlohám nahovorili deti, čo zabezpečuje bližšie spojenie v oblasti výslovnosti. Prvé anglické výrazy sú deťom predstavené hravou a zábavnou formou (Pomenuj členov rodiny, prejdi po čiare k domčeku a správne ho vyfarbi. Tvor vety podľa vzoru: Grandpa has got a blue house.) Vďaka viacúčelovým úlohám si deti precvičia motoriku a utvrdia si už nadobudnuté vedomosti z prvouky či matematiky. Pri vypĺňaní úloh sa im určite zídu aj farbičky, keďže k dispozícii majú množstvo obrázkov na spríjemnenie vyučovacích hodín.

Obsah:
  • Welcome to The Magic Kingdom / Vitajte v Čarovnom kráľovstve
  • Goldilocks and The Three Bears / Zlatuška a tri medvede
  • The enormous turnip / O repe
  • Three little pigs / Tri prasiatka
  • The Mitten / Rukavička
  • The Puss in Boots / Kocúr v čižmách
  • The Gingerbread Man / O medovníčkovi
  • The Table, the Donkey and the Stick / Stolček, prestri sa!
  • Birthday / Narodeniny
  • Easter / Veľká noc
  • Christmas / Vianoce
Autorka: PaedDr. Eva Lange