Knihy beletria Spoločenské a humanitné vedy Právo, politológia, sociológia Právo Pracovné právo

Pracovnoprávne vzťahy v školstve a vnútorná organizácia školy

od Marián Varga z vydavateľstva Wolters Kluwer SR s. r. o. marec, 2021 SK jazyk

Pracovnoprávne vzťahy v školstve a vnútorná organizácia školy

od Marián Varga z vydavateľstva Wolters Kluwer SR s. r. o. marec, 2021 SK jazyk

Autor: Marián Varga
Vydavateľstvo: Wolters Kluwer SR s. r. o.
Rok vydania: marec, 2021
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Rozmery: 148,0x210,0x0,0 mm
Edícia: Otázky a odpovede
ISBN: 978-80-571-0338-7
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 10.7.2024

Viac o knihe Pracovnoprávne vzťahy v školstve a vnútorná organizácia školy (Marián Varga)

Publikácia obsahuje vybraný okruh otázok a odpovedí aplikácie školského práva v praxi vo vzťahu medzi všeobecnými právnymi predpismi verejného práva a špeciálnymi právnymi predpismi v oblasti školstva. Štruktúra knihy je ľahko absorbovateľná priamo v praxi pri riadení regionálneho školstva a je rozdelená do troch základných kapitol. Prvé dve kapitoly sa venujú konkrétnemu konaniu a začínajú sa všeobecným úvodom k danému typu konania. Pokračujú riešením praktických otázok a odpovedí, ktoré sú zamerané na konkrétne postupy pri uplatňovaní základných právnych predpisov v oblasti riadenia škôl týkajúcich sa najmä činnosti riaditeľov škôl a ich úloh.
JUDr. Ing. Marián Varga absolvoval Právnickú fakultu Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach v poradí ako tretiu vysokú školu v roku 2006. V roku 2007 vykonal rigoróznu skúšku v študijnom odbore právo a bol mu udelený titul doktor práv JUDr. Praktické uplatňovanie školského práva, platného výlučne v oblasti regionálneho školstva, riešil a konkrétne aplikoval na pracovnej pozícii hlavného radcu štátnej správy na Odbore školstva Okresného úradu Košice.

Výhody dyslexie

Pracovnoprávne vzťahy v školstve a vnútorná organizácia školy (Marián Varga)