Knihy beletria Cestovanie a príroda Sprievodcovia Európa Česko

Jazyk: CZ Český jazyk
Rozmery: 170x210 mm
Žáner: Cestovanie, sprievodcovia

Viac o knihe 555 - Výlety s Gastromapou Lukáše Hejlíka (Lukáš Hejlík)

Autor v knize 555 Výlety s Gastromapou Lukáše Hejlíka vyráží na 100 nádherných míst po celé České republice a mapuje v jejich okolí dostupné podniky, kam můžete zajít na fajn jídlo, kafe, sladký, pivo nebo třeba večerní drink.A co všechno kromě 555 gastrotipů pro vás Lukáš vysype ze svého cestovatelského báglu? Každý výlet popíše a vždy ho doprovodí fotografií od respektovaných českých fotografů a cestovatelů. Partner Kudyznudy.cz přihodí další možnosti, kam se v dané lokalitě podívat. Pomocí QR kódu Mapy.cz si budete moct stáhnout celý výlet i Lukášovy tipy do navigace. A mimochodem, každý z výletů bude mít v knize napárovanou skladbu, kterou lze načíst v aplikaci Spotify.A co je hlavní? I s novou knihou můžete vyrazit sbírat razítka ze svých návštěv, však všechny ty skvělé podniky se na vás už netrpělivě těší! Věříme, že gastroturistika bude moci brzy znovu začít!

555 - Výlety s Gastromapou Lukáše Hejlíka (Lukáš Hejlík)Relaxačný vankúš - Biele bodky (Lukáš Hejlík)Záhlavník ružový 30 x 30 x 9 cm (Lukáš Hejlík)Wimex Slamky JUMBO čierne (PLA) -BIO- 25 cm, O 8 mm (150 ks) (Lukáš Hejlík)Prečo mi to nikto nepovedal? (Lukáš Hejlík)Zdivočelá země (Lukáš Hejlík)AHA! Rodičovství - sourozenci (Lukáš Hejlík)