Darčeky Darčeky do kuchyne Káva a čaj

Rozmery: 30 x 10 x 15 cm
Balenie: 1000g
Intenzita: 5/7
Zmes: 50% Robusta: India / Indonézia / Vietnam 50% Arabica: Brazília / Kolumbia / Etiópia / Guatemala
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 9.7.2024

Viac o produkte O’Ccaffé Cremoso 1000g

Pražená zrnková káva O’Ccaffé Cremoso je exkluzívna kávová zmes 50% Robusty a 50% Arabiky. Je spojením prvotriednej odrody kávových zŕn a pražiarenských skúseností rodinného dedičstva. Kombináciou pomeru 50 / 50 vznikla komplexná zrnková káva s vyváženou chuťou zmesí. Základom týchto druhu káv sú dlhoročné priateľské vzťahy s dodávateľmi kvalitnej suroviny v podobe zelených kávových zŕn Robusty a Arabiky pochádzajúcich z Indií, Indonézie a Vietnamu pre odrodu Rousty a Brazílie, Kolumbie, Etiópie a Guatemali pre odrodu Arabiky. Výsledkom tajného rodinného receptu praženia tak vzniká krémová, delikátna, zamatová a aromatická káva s náznakom čokolády. Jednoducho povedané, taliani to s pražením proste vedia!

Káva určená pre kávovary: plne automatizované s automatickým pomletím kávových zŕn, prípadne pre pákové kávovary, moka (koťogo) a French press s potrebou zabezpečenia mlynčeka na kávu.

Súvisiace tovary

ADLER AD 443, Mlynček na kávu
Elektrický mlynček na kávu s výkonom 150 W vyrobený pre tých, ktorí majú radi aromatickú, čerstvo namletú kávu. Pracuje s nízkou hlučnosťou, pri vysokej rýchlosti a nedá sa zapnúť, ak nie je veko správne umiestnené. Má dvojramennú čepeľ z nehrdzavejúcej ocele a priehľadné veko. Umožňuje zomlieť až 70 g zŕn...
Posielame do 7 dní