Knihy beletria Cestovanie a príroda Sprievodcovia Svet

Bali a Lombok

od Rachel Lovelocková z vydavateľstva EUROMEDIA GROUP a.s. marec, 2021 CS jazyk

Autor: Rachel Lovelocková
Vydavateľstvo: EUROMEDIA GROUP a.s.
Rok vydania: marec, 2021
ISBN: 978-80-242-7098-2
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Rozmery: 135,0x225,0x0,0 mm
Edícia: Společník cestovatele
Žáner: Cestovanie, mapy

Viac o knihe Bali a Lombok (Rachel Lovelocková)

Bali a Lombok oplývají množstvím přírodních divů a krás. Rozeklané pobřeží ohraničuje hornaté vnitrozemí porostlé džunglí a poseté prastarými vulkanickými krátery, v nichž se ve slunci třpytí sopečná jezera. Vydejte se na túru Národním parkem Západní Bali, zašnorchlujte si v klidných vodách severního a východního pobřeží, zasurfujte si u poloostrova Bukit a prozkoumejte nádhernou přírodu ostrova Nusa Penida. Na Lomboku si odpočiňte na nedotčených bělostných písčitých plážích, zajeďte si na ostrovy Gili, vyšlápněte si na horu Rinjani a navštivte horské vesničky Sembalun a Senaru. Obsažný průvodce nové generace vám umožní maximálně využít pobyt, oceníte ho před cestou, během návštěvy i po návratu domů. Obsahuje množství barevných fotografií, rady na cestu, tipy na nejvýznamnější památky a zajímavosti, které si nesmíte nechat ujít, i přehledné mapy vybraných míst a jedinečné trojrozměrné mapky z ptačí perspektivy, které vám plasticky přiblíží každou oblast. Nechybí ani podrobné informace o zábavě a nejoblíbenějších parcích, restauracích, divadlech, klubech, zařízeních pro děti a dalších možnostech, které lokalita nabízí.

Oflajner

Bali a Lombok (Rachel Lovelocková)Zápisky od pěti moří (Rachel Lovelocková)Bratislava na starých pohľadniciach (Rachel Lovelocková)