Vyžiadať cenovú ponuku
  Učebnice, slovníky Základné školy Chémia Učebnice z chémie

Chémia v súvislostiach 7 - učebnica

od Mgr. Katarína Čikošová, Mgr. Radoslava Karpeľová, Ing. Dana Lalková, PaedDr. Mgr. Renáta Ondrečková, PhD., PaedDr. Mgr. Stanislav Uhrin, PhD., Mgr. Zuzana Urban-Válentová z vydavateľstva Vydavateľstvo Taktik s.r.o 2022

• Chémia v súvislostiach 7 - učebnica (Mgr. Katarína Čikošová, Mgr. Radoslava Karpeľová, Ing. Dana Lalková, PaedDr. Mgr. Renáta Ondrečková, PhD., PaedDr. Mgr. Stanislav Uhrin, PhD., Mgr. Zuzana Urban-Válentová)
Autor: Mgr. Katarína Čikošová, Mgr. Radoslava Karpeľová, Ing. Dana Lalková, PaedDr. Mgr. Renáta Ondrečková, PhD., PaedDr. Mgr. Stanislav Uhrin, PhD., Mgr. Zuzana Urban-Válentová
Vydavateľstvo: Vydavateľstvo Taktik s.r.o
Rok vydania: 2022
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Rozmery: A4
Ročník: 7. ročník
Predmet: Chémia
Škola: Základné školy
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 9.7.2024

Viac o knihe Chémia v súvislostiach 7 - učebnica (Mgr. Katarína Čikošová, Mgr. Radoslava Karpeľová, Ing. Dana Lalková, PaedDr. Mgr. Renáta Ondrečková, PhD., PaedDr. Mgr. Stanislav Uhrin, PhD., Mgr. Zuzana Urban-Válentová)

Učebnica Chémia v súvislostiach 7 rozvíja kľúčové témy z oblasti chémie, určené pre 7. ročník základných škôl a sekundu GOŠ. Je vypracovaná v súlade s požiadavkami vzdelávacieho štandardu tak, aby žiakom umožnila nielen osvojiť si nové vedomosti, ale prostredníctvom objavovania, bádania, pozorovania javov a skúmania rozvinula v žiakoch základy spôsobilostí vedeckej práce a vytvorila pozitívne postoje k vedeckému spôsobu poznávania sveta. Učebnica žiakom prináša prvé informácie o tom, čím sa chémia zaoberá a kde všade sa chemické poznatky využívajú. Žiaci sa naučia pozorovať vlastnosti chemických látok, ktoré sa používajú v bežnom živote či v chemickom laboratóriu. Budú merať, vykonávať experimenty, vzájomne diskutovať, riešiť otvorené úlohy, praktické a teoretické problémy. Pri demonštračných pokusoch sa naučia pozorovať chemické reakcie a energetické zmeny, ktoré ich sprevádzajú, a takisto, ktoré faktory ovplyvňujú rýchlosť chemických reakcií.

Učebnicu vhodne dopĺňa pracovný zošit Chémia v súvislostiach 7, ktorý poskytuje množstvo podnetov na dôkladné precvičenie preberaného učiva.

Výhody dyslexie
Spev siren

Chémia v súvislostiach 7 - učebnica (Mgr. Katarína Čikošová, Mgr. Radoslava Karpeľová, Ing. Dana Lalková, PaedDr. Mgr. Renáta Ondrečková, PhD., PaedDr. Mgr. Stanislav Uhrin, PhD., Mgr. Zuzana Urban-Válentová)Chémia pre 8. ročník ZŠ (Mgr. Katarína Čikošová, Mgr. Radoslava Karpeľová, Ing. Dana Lalková, PaedDr. Mgr. Renáta Ondrečková, PhD., PaedDr. Mgr. Stanislav Uhrin, PhD., Mgr. Zuzana Urban-Válentová)