Knihy beletria Kariéra a motivačná literatúra Sebazdokonaľovanie

Rozmery: 150x235 mm
Žáner: Sebazdokonaľovanie
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 9.7.2024

Viac o knihe Nekonečná hra (Simon Sinek)

V konečných hrách - napríklad vo futbale či v šachu - sú hráči známi, pravidlá sú pevne stanovené a cieľ hry je jasný. Na konci hry je úplne zrejmé, kto je víťaz a kto porazený.V nekonečných hrách - ako napríklad v biznise, v politike a aj v našom osobnom živote - hráči prichádzajú a odchádzajú, pravidlá sa môžu zmeniť počas hry a niečo ako cieľová páska v skutočnosti neexistuje. V nekonečnej hre nie sú víťazi, ani porazení - je len to, čo je už za nami a všetko to, čo je stále pred nami. Simon Sinek vás v knihe NEKONEČNÁ HRA pozýva spoznať rozdiel medzi konečnými a nekonečnými hrami a objaviť, že všetky dôležité veci v živote, v biznise a v spoločnosti, majú charakter nekonečnej hry. Simon odhalil, že organizácie a tímy sa stretávajú s množstvom problémov, keď majú ich lídri konečnú perspektívu v nekonečnej hre. Tieto organizáciezaostávajú v inováciách, v angažovanosti a pracovnej morálke zamestnancov - to všetko nakoniec vedie k slabým výsledkom.Lídri, ktorí žijú a pracujú s víziou nekonečnej perspektívy budujú silnejšie, tvorivejšie a inšpiratívnejšie projekty a organizácie. Ich ľudia si navzájom dôverujú a sú odolnejší a flexibilnejšív čoraz rýchlejšie sa meniacom svete. To sú nakoniec tí, ktorí nás ostatných - najmä v čase krízy - vedú v ústrety neistej budúcnosti. Simon Sinek verí, že schopnosť osvojiť si perspektívu nekonečnej hry, je nevyhnutný predpoklad pre každého lídra, ktorý chce zanechať svoju firmu, školu, kliniku, neziskovúorganizáciu či miestnu komunitu v lepšom stave, v akom mu bola zverená.

Oflajner
O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy

Nekonečná hra (Simon Sinek)