Knihy beletria Kariéra a motivačná literatúra Sebazdokonaľovanie

Sila zámeru

od Valerij Sinelnikov z vydavateľstva EUGENIKA spol. s r.o. SK jazyk

• Sila zámeru (Valerij Sinelnikov)

Sila zámeru

od Valerij Sinelnikov z vydavateľstva EUGENIKA spol. s r.o. SK jazyk

Autor: Valerij Sinelnikov
Vydavateľstvo: EUGENIKA spol. s r.o.
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Rozmery: 130,0x200,0x7,0 mm
ISBN: 978-80-89227-63-1
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 10.7.2024

Viac o knihe Sila zámeru (Valerij Sinelnikov)

Ako si správne sformulovať zámer.

Ako svoj zámer usmerňovať a riadiť.

Nový model ľudského riadenia.

Jednoduchá, jasná a praktická motivačná príručka s príkladmi zo života. Autor (obľúbený Valerij Sineľnikov, ktorý napísal už veľa kníh) vysvetľuje, že základom pre šťastný, spokojný a bohatý život je uvedomiť si, čo vlastne chceme – teda sformulovať si nejaký zámer. No treba ho sformulovať podľa určitých zásad; to je veľmi dôležité, aby sa nám splnilo naozaj presne to, čo chceme. Okrem iného si vždy treba položiť otázku, prečo vlastne chceme to, čo chceme? Čo čakáme, že to prinesie nám aj nášmu okoliu? No okrem tejto základnej, v podstate dosť logickej otázky je ešte veľa rôznych aspektov a podrobností, ktoré je vhodné pri stanovovaní si cieľov, zámerov a túžob brať do úvahy.

Na stránkach tejto knihy nájdete naozaj dosť zaujímavých podnetov, nad ktorými by vám inak možno nikdy nenapadlo zamyslieť sa. Dajte se teda previesť vzrušujúcim i zábavným procesom, ktorý dokáže vyvolať vo vás aj vo vašom živote veľké zmeny!

Ukážka z knihy:

Váš zámer musí mať reálne rozmery. Ak je veľmi veľký, potom je potrebné rozdeliť ho na niekoľko menších, ľahko dosiahnuteľných. Napríklad ste sa rozhodli kúpiť si auto. Sformulovali ste si zámer. Viete, prečo auto potrebujte. Viete, akú značku a farbu auta chcete. Vidíte sa ako šťastný a spokojný majiteľ, ktorý stojí s kľúčikmi a všetkými potrebnými dokladmi vedľa toho auta. Teraz si položte otázku: „Čo potrebujem na to, aby sa môj zámer uskutočnil?“ Hneď sa objavia prinajmenšom dve úlohy. Prvá – potrebné peniaze. Druhá – nutnosť mať vodičský preukaz. Nedívajte sa na to ako na problém, ale ako na cieľ: zarobiť peniaze a získať vodičský preukaz. Problémy v skutočnosti neexistujú. Každý problém je len zle sformulovaný zámer.

O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy

Sila zámeru (Valerij Sinelnikov)