Vyžiadať cenovú ponuku
  Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Prepare Second Edition Prepare 2nd edition Level 2

Prepare 2nd edition Level 2 Student's Book

od Joanna Kosta, Melanie Williams z vydavateľstva Cambridge University Press EN jazyk

Prepare 2nd edition Level 2 Student's Book

Autor: Joanna Kosta, Melanie Williams
Vydavateľstvo: Cambridge University Press
Jazyk: anglický
Predmet: Anglický jazyk
Škola: Základné školy, Stredné školy
Učiteľská sada: Cambridge
Kúpou tohto produktu získate 0,72 bodov

Viac o produkte Prepare 2nd edition Level 2 Student's Book (Joanna Kosta, Melanie Williams)

Titul je vypredaný. Nové prepracované 2.vydanie s vynoveným obsahom nájdete TU:

Prepare Level 2 učebnica

Učebnica PREPARE - 2. vydanie je určená pre druhý stupeň základných škôl a pre stredné školy. Učebnica má 7 úrovní. Najväčšou výhodou inovovaného 2. vydania učebnice PREPARE je jej prepojenie na Cambridge skúšky, pričom úlohy sú už prispôsobené novému formátu skúšok.

Učebnica PREPARE je tak kombináciou všeobecného kurzového materiálu a skúškového materiálu, čo znamená, že po jeho absolvovaní žiak môže absolvovať jednotlivé Cambridge skúšky podľa úrovne učebnice, toto však nie je povinnosťou.

Vyznačuje sa kombináciou lexikálneho a gramatického prístupu a vynikajúco pracuje s reálnym jazykom prostredníctvom aktivít, v ktorých prepája receptívne i produktívne zručnosti. Aktivity sú v rovnováhe a jednotlivé časti lekcií sú koncipované tak, aby slúžili ako hotový Lesson plan.

Prepare 2nd edition Level 2 Student's Book (Joanna Kosta, Melanie Williams)