Tovar za body

WD My Passport 4TB, USB 3.2 Gen1, 256bit AES, blk

Web produktu: https://shop.westerndigital.com/products/portable-drives/wd-my-passport-usb-3-0-hdd#WDBYVG0010BBK-WESN
Tovar posielame do 7 dní
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme vo štvrtok 11.7.2024
Cena 0,10 €
Doplatok 102 bodov
Prosím, prihláste sa

Viac o produkte WD My Passport 4TB, USB 3.2 Gen1, 256bit AES, blk

Veľmi kvalitné prenosné úložisko, kapacita 4TB, rozhranie USB 3.2 Gen1, možnosť ochrany heslom, 256bit AES hardvérové šifrovanie, možnosť automatického zálohovania, možnosť zálohy obsahu z obľúbených sociálnych sietí a cloudových úložísk.

WD My Passport Ultra Metal

Na cesty jedine s pasom. My Passport je časom preverenéprenosné úložisko, ktoré vám dodá dôveru a slobodu na vašej ceste vpred. Novýštýlový dizajn prináša veľkosť, ktorá sa zmestí do ruky a dostatok miesta nausporiadanie a zdieľanie fotografií, videa, hudby a dokumentov. My Passportpomáha udržať váš digitálny život v bezpečí a skvele si rozumie so softvérom WDBackup a ochranou heslom.

- Rokmi preverená kvalita produktov WD

- Rozhranie USB 3.2 Gen1

- Možnosť ochrany heslom s hardvérovým šifrovaním

- Softvér WD Backup

Všetko pod zámkom

Disk My Passport prináša ochranu heslom a vstavané 256bitovéhardvérové šifrovanie AES , ktoré pomôžu udržať dáta z vášho digitálneho životav bezpečí. Stačí si aktivovať ochranu heslom a nastaviť vlastné heslo pomocou softvéruWD Discovery.

Máte zálohu

Disk My Passport je vybavený softvérom WD Backup , ktorýpomáha zaistiť, aby sa nestratilo nič z toho, čo na svojej životnej cestevytvoríte - fotky, videá, hudba či dokumenty. Môžete nastaviť automatickéspúšťanie zálohovanie podľa svojho plánu. Stačí si vybrať čas a frekvenciuzálohovanie dôležitých súborov zo systému na disk My Passport.

Rozumie si so sociálnymi sieťami

Softvér WD Discovery , ktorý je súčasťou produktu, dokážedisk pripojiť k obľúbeným sociálnym sieťam a cloudovým službám , ako súFacebook, Dropbox či Google Drive. Na disk My Passport môžete plynuloimportovať, triediť na ňom a zdieľať z neho svoje fotografie, videá a dokumenty,a svoj život na sociálnych sieťach tak budete mať zálohované. Softvér WDDiscovery tiež môže spravovať váš disk prostredníctvom nástrojov WD DriveUtilities .

WD My Passport 4TB, USB 3.2 Gen1, 256bit AES, blkWimex Vrecká do koša ,,extra pevné,, čierne 60x70cm, 60 l (25 ks)Ferokap lepiaci pás pre odchyt potravinových molí 1 ks