Tovar za body

GUZZANTI GZ 995, Čistička vzduchu

Web produktu: https://www.guzzanti.sk/cisticky-vzduchu/1025-cisticka-vzduchu-guzzanti-gz-995
Tovar posielame do 7 dní
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 8.10.2024
Cena 0,10 €
Doplatok 180 bodov
Prosím, prihláste sa

Viac o produkte GUZZANTI GZ 995, Čistička vzduchu

Čistička vzduchu s ionizátorom a UV čistením. Guzzanti GZ 995 disponuje inteligentným senzorom detekcie znečistenia a ovládacím panelom, ktorý zobrazuje úroveň znečistenia pomocou 3 farieb. Ak zvolíte automatický program, čistička samostatne nastaví intenzitu čistenia podľa miery znečistenia

- inteligentný senzor detekcie znečistenia

- CADR (objem vyčisteného vzduchu) - 320 m3/h

- Vhodná pre miestnosti ? 22-38 m2

- PM 2.5 -odstraňuje častice s veľkosťou 2,5 mikrónu s účinnosťou 99,9 %

- Ovládací panel zobrazuje 3 úrovne znečistenia vzduchu (PM 2,5) pomocou 3 farieb (zelená -vynikajúca kvalita vzduchu, oranžová - mierne znečistenie, červená - vysokámiera znečistenia)

- Automatickýprogram - samostatne nastaví intenzitu čistenia podľa miery znečistenia

- Režim spánku -úroveň hluku nepresiahne 29 dB pre nerušený spánok

- Množstvonegatívnych iónov dosahuje 20 miliónov na cm3

- Časovač umožňuje nastaviť počet hodín prevádzky, potom sa čistička vypne

- Detská zámka -zabraňuje nechceným zmenám nastavenia

- Dve možnosti ovládania - dotykový panel + diaľkový ovládač

- 3 úrovne otáčok ventilátora

7 stupňová filtrácia

1. Hliníkový predfilter? zachytáva časti prachu, peľ a ďalšie väčšie nečistoty. Je umývateľný aopakovane použiteľný.

2. Katalytický filter? pohlcuje formaldehyd, benzén, čpavok, TVOC, sírovodík a ďalšie nebezpečné plyny uvoľňujúce sa znábytku, tapiet, kobercov či záclon.

3. Filter odstraňujúci formaldehyd ? je navrhnutýna rýchle absorbovanie a rozloženie formaldehydu.

4. Antibakteriálny filter? filter s antimikrobiálnymi činidlami efektívne odstraňuje baktériezo vzduchu.

5. Vysoko účinný HEPA filter ? eliminuje častice väčšie ako 0,01 mikrónu. S 99% účinnosťou zachytí prach, baktérie, huby, vírusy, alergény a iné drobné častice.

6. UV sterilizačné žiarenie - celý rad baktérií môže byť odstránený pomocou ultrafialového žiarenia, ktoré súčasne odstraňuje pach.

7. Vypúšťanie aniónov ? ionizér vypúšťa veľké množstvo aniónov (negatívne nabitých iónov), ktoré sa spájajú spozitívne nabitými časticami ako sú poletujúci prach, baktérie, vírusy a dym. Častice sa stávajú hustejšími a klesajú k zemi.

Základné parametre

Model GZ 995

EAN 8594186721238

Rozmery (V x Š x H) 66,5 x 37 x 19,5 cm