Tovar za body

WD My Passport 2TB, USB 3.2 Gen1, 256bit AES, blk

Web produktu: https://shop.westerndigital.com/products/portable-drives/wd-my-passport-usb-3-0-hdd#WDBYVG0010BBK-WESN
Tovar posielame do 7 dní
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme vo štvrtok 11.7.2024
Cena 0,10 €
Doplatok 67 bodov
Prosím, prihláste sa

Viac o produkte WD My Passport 2TB, USB 3.2 Gen1, 256bit AES, blk

Veľmi kvalitné prenosné úložisko, kapacita 2 TB, rozhranie USB 3.2 Gen1, možnosť ochrany heslom, 256bit AES hardvérové šifrovanie, možnosť automatického zálohovania, možnosť zálohy obsahu z obľúbených sociálnych sietí a cloudových úložísk.

WD My Passport Ultra Metal

Na cesty jedine s pasom. My Passport je časom preverené prenosné úložisko, ktoré vám dodá dôveru a slobodu na vašej ceste vpred. Nový štýlový dizajn prináša veľkosť, ktorá sa zmestí do ruky a dostatok miesta na usporiadanie a zdieľanie fotografií, videa, hudby a dokumentov. My Passport pomáha udržať váš digitálny život v bezpečí a skvele si rozumie so softvérom WDBackup a ochranou heslom.

- Rokmi preverená kvalita produktov WD

- Rozhranie USB 3.2 Gen1

- Možnosť ochrany heslom s hardvérovým šifrovaním

- Softvér WD Backup

Všetko pod zámkom

Disk My Passport prináša ochranu heslom a vstavané 256bitovéhardvérové šifrovanie AES , ktoré pomôžu udržať dáta z vášho digitálneho životav bezpečí. Stačí si aktivovať ochranu heslom a nastaviť vlastné heslo pomocou softvéruWD Discovery.

Máte zálohu

Disk My Passport je vybavený softvérom WD Backup , ktorý pomáha zaistiť, aby sa nestratilo nič z toho, čo na svojej životnej ceste vytvoríte - fotky, videá, hudba či dokumenty. Môžete nastaviť automatické spúšťanie zálohovanie podľa svojho plánu. Stačí si vybrať čas a frekvenciu zálohovanie dôležitých súborov zo systému na disk My Passport.

Rozumie si so sociálnymi sieťami

Softvér WD Discovery , ktorý je súčasťou produktu, dokážedisk pripojiť k obľúbeným sociálnym sieťam a cloudovým službám , ako súFacebook, Dropbox či Google Drive. Na disk My Passport môžete plynulo importovať, triediť na ňom a zdieľať z neho svoje fotografie, videá a dokumenty, a svoj život na sociálnych sieťach tak budete mať zálohované. Softvér WDDiscovery tiež môže spravovať váš disk prostredníctvom nástrojov WD DriveUtilities .

O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy

WD My Passport 2TB, USB 3.2 Gen1, 256bit AES, blk