Školské potreby Výtvarné potreby Plastelína a modelovacia hmota

Vek: 5 - 7 rokov
Výrobca: SentoSphére

Viac o produkte Modelovanie Patarev do vrecka Lev

Patarev je patentovaná modelárska hmota, ktorá sa nelepí a neznečisťuje pokožku rúk, ani pracovné pomôcky či oblečenie. Je teda celkom vhodná a bezpečná aj pre deti. Medzi jej ďalšie vlastnosti patrí rozpustnosť, po vyschnutí opätovná rehydratovateľnosť a ľahká vzájomná miešateľnosť s inými odtieňmi farieb. Okrem toho je voňavá, ľahká a pružná - dokáže sa odrážať. Vyschne celkom sama, na vzduchu, a to už do 6 hodín, nevyžaduje výpal. Pri schnutí nepraská a neláme sa.

Skvelo potrénuje jemnú detskú motoriku rúk, hmatové, vizuálne a priestorové vnímanie, fantáziu i predstavivosť. Okrem toho zabaví a zároveň upokojí - pôsobí antistresovo. Okrem detí ju preto môžu oceniť aj dospelí.

Obsah balenia: 3 samostatné hmoty vo farbách biela, žltá a hnedá a ilustrovaný návod na vymodelovanie leva.

Materiálové zloženie: maximálne bezpečná a zdravotne nezávadná bezlepková plastelína (nespôsobuje alergické reakcie, pri práci sa nevyžadujú ochranné pomôcky či rukavice)

Rozmery vreckového balenia: cca 9,5 x 12,5 x 4 cm

Oflajner