Školské potreby Školské tašky Školské tašky na kolieskach

Gorjuss Ruksak na kolieskach Cherry Blossom

Vek: 3 - 5 rokov

Viac o produkte Gorjuss Ruksak na kolieskach Cherry Blossom

Detský cestovný ruksak na kolieskach, v obľúbenom Santoro Gorjuss dizajne, učaruje všetkým malým cestovateľom. Vďaka ergonomickému tvarovaniu, niekoľkým priečinkom a vreckám, ale najmä kolieskam a praktickej teleskopickej rukoväti na ťahanie je ideálny aj ako školská taška.

Má tri samostatné priehradky zabezpečené originálnym mosadzným zipsom a dostatok vnútorného priestoru na všetko, čo potrebujete prehľadne oddeliť či bezpečne prepraviť. Na jeho vonkajšej strane nájdete ďalšie dve sieťovinové elastické vrecká na fľašky s nápojom. Vyznačuje sa tiež praktickým a odolným úchytom na nosenie v ruke, nastaviteľnými popruhmi, ktoré sa šikovne prispôsobia výške a veľkosti majiteľa a nožičkami, ktoré ho chránia pred priamym kontaktom s podlahou, čím sa zabraňuje prípadným oderom a poškodeniu.

Materiálové zloženie: polyester (odporúčame čistiť vlhkou handričkou)

Rozmery: 34 x 45 x 18 cm.

Upozornenie: Každy jeden produkt značky Santoro je v detailoch dorábaný ručne, preto sa môže od kusa na kus mierne líšiť. Nejedná sa však o chybu alebo nedostatok produktu.

Svetlo v plameni

Gorjuss Ruksak na kolieskach Cherry BlossomStil Školní penál dvoupatrový Best Car