Knihy beletria Pre deti a mládež Romány, poviedky, príbehy

Nejdem a basta!

od Gabriela Futová z vydavateľstva Slovenské pedagogické nakladateľstvo 2020 SK jazyk

Nejdem a basta!

Autor: Gabriela Futová
Vydavateľstvo: Slovenské pedagogické nakladateľstvo
Rok vydania: 2020
ISBN: 978-80-10-03687-5
Typ tovaru: pevná
Jazyk: SK Slovenský jazyk
Rozmery: 165x200 mm
Žáner: Pre najmenších
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 1.10.2024

Viac o knihe Nejdem a basta! (Gabriela Futová)

Evka bude čoskoro prváčka. Všetci ju odušu presviedčajú, že sa má tešiť, ale ona nie! O škole dávno vie svoje - je to nuda, otrava, musíš tam sedieť na mieste a čušať, aj keď ťa to nebaví... Evka sa teda rozhodla, že do žiadnej školy nejde a basta! V knižke sa dočítame, prečo si Evka školu nakoniec obľúbila, aké rozprávky má najradšej, prečo sú všade obrázky vlkov, a prečo jej už neprekáža ani hnusná taška...Evkine trampoty so školou čitateľov zaručene pobavia, jej vlčie komiksové rozprávky po novom prekvapia a môžu si aj zasúťažiť, pretože v knihe nájdu rôzne vtipné hádanky a úlohy.

3,0 z 5 (3x)

Andula.Z. overený používateľ 21. apríl 2023
Kniha je obrovským sklamaním, je plná agresivity. Zobrazuje nevhodné správanie a komunikáciu ako keby to malo byť vtipné a bežné vo všetkých rodinách. No nie je. Absentujúca rola otca a neurotická matka - smutné.
Dominik Z. overený používateľ 31. marec 2022
Kniha bola celkom dobra ale bola by lepsia pre mensie deti
Diana S. overený používateľ 22. február 2021
Knižka prečítaná za 4 dni, dcére sa veľmi páčila...ako všetky knižky od Gabriely Futovej.
Svetlo v plameni
Akcia k BAAGL aktovkám / batohom

Nejdem a basta! (Gabriela Futová)Bájky pre teba (Gabriela Futová)Prídavné mená (Gabriela Futová)Kolaps (Gabriela Futová)