Vyžiadať cenovú ponuku

od A. French, M. Hordern, Z. Rézmüves, Norris, R. z vydavateľstva Macmillan ELT

Ready for First 3rd Edition Student's Book wo/k +CD +MPO +eBook 3/e

od A. French, M. Hordern, Z. Rézmüves, Norris, R. z vydavateľstva Macmillan ELT

Autor: A. French, M. Hordern, Z. Rézmüves, Norris, R.
Vydavateľstvo: Macmillan ELT
Predmet: Anglický jazyk
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 3.7.2024
Kúpou tohto produktu získate 0,94 bodov

Viac o produkte Ready for First 3rd Edition Student's Book wo/k +CD +MPO +eBook 3/e (A. French, M. Hordern, Z. Rézmüves, Norris, R.)

Ready for First je komplexný prípravný kurz na skúšku z Cambridge English.  Má 14 kapitol, z ktorých každá pokrýva najmenej jednu časť každej skúšky. Toto tretie vydanie podporuje študentov v rámci rôznych aktivít zameraných na systematické rozvíjanie schopností pre úspešné zvládnutie skúšky z Cambridge English: First (FCE).

Kľúčové vlastnosti:

• Kurz obsahuje jedinečné "pomocné políčka", napríklad Čo môžete očakávať pri skúškeNezabudnite! a Ako na to, čím poskytuje študentom dôležité vedomosti pre úspech na skúške.
  • Študenti získajú úplné vedomosti o tvorení slov vďaka sekciám Language Focus, ktoré podporujú analýzu a opakovanie.
  • Kurz obsahuje aj kompletný prehľad gramatiky a referenčnú časť pre prvú skúšku, čo uľahčuje revíziu a plánovanie úloh.
  • Videá od Roya Norrisa o odbornej príprave učiteľov, im poskytujú náskok a uľahčujú plánovanie lekcií.

Výhody dyslexie
O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy

Ready for First 3rd Edition Student's Book wo/k +CD +MPO +eBook 3/e (A. French, M. Hordern, Z. Rézmüves, Norris, R.)Harmonize 1 Teacher's Guide with Digital Pack - metodická príručka (A. French, M. Hordern, Z. Rézmüves, Norris, R.)Poradca riaditeľa školy (A. French, M. Hordern, Z. Rézmüves, Norris, R.)Wonderful World, 2nd Edition Level 5 Student's Book - učebnica (A. French, M. Hordern, Z. Rézmüves, Norris, R.)