Knihy beletria Astrológia, ezoterika a mystika Ezoterika

Rozmery: 145x205 mm
Žáner: Astronómia, kozmológia
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 9.7.2024

Viac o knihe Thovt - Transformační klíčProjekt lidstvo (Kerstin Simoné)

Tato kniha je opravdovou symfonií vzestupu. Ještě nikdy se Thovt neobracel na lidstvo s takovou nalé-havostí.Aktivovat transformační klíč ve vlastním srdci znamená pro většinu lidí úplnou změnu pohledu a postojek životu. V okamžiku, kdy otevřeme své smysly a svá srdce pro tuto nádhernou planetu, na níž jsme hos-ty, nastane obrat, a uvědomíme si spojitost se vším živým. V té chvíli jsme schopni procitnout do stavu„MY“ a začít jednat nikoliv jako oddělené subjekty, nýbrž jako Jednota v srdcích spojených individuí.Tento moment samovolně spouští proces regenerace, i toho, co nazýváme „vzestup“.Stav „MY“ je souhra a interakce nás všech ve velkém plánu s názvem Projekt lidstvo. Thovt a bůh SlunceRa hovoří o tom, jak můžeme natrvalo vnést do každého okamžiku našeho každodenního života lásku,svobodu a mír. S vyléčeným a otevřeným srdcem se docela snadno a samy rozpustí všechny blokádya vnější „problémy“ brzdící naše tvůrčí síly. Díky tomu v sobě oživíme a aktivujeme transformační klíč;odpoutáme se od temné formy vědomí, jež po tisíciletí s naším souhlasem a za naší spolupráce svazovalanaše bytí, živila se a živí se z našich strachů.Čas se krátí. Chceme-li se Zemí vstoupit společně do nové éry a úspěšně završit Projekt lidstvo, je ne-zbytné jednat - TEĎ.

Thovt - Transformační klíčProjekt lidstvo (Kerstin Simoné)