Vyžiadať cenovú ponuku
  Učebnice, slovníky Základné školy Maďarské učebnice ZŠ 6. ročník Slovenský jazyk a literatúra

od A. Döményová, S. Pappová, V. Szetyinská, Z. Vargová, M. Alabánová z vydavateľstva SPN - Mladé letá HU jazyk

Autor: A. Döményová, S. Pappová, V. Szetyinská, Z. Vargová, M. Alabánová
Vydavateľstvo: SPN - Mladé letá
EAN: 9788010019779
Jazyk: maďarský
Ročník: 6. ročník
Predmet: Slovenský jazyk a literatúra
Škola: Základné školy s vyučovacím jazykom maďarským (VJM)

Viac o produkte Konverzačná príručka zo slovenského jazyka pre 6. ročník ZŠ a 1. ročník gymnázia s osemročným štúdiom s VJM (vyučovací jazyk maďarský) (A. Döményová, S. Pappová, V. Szetyinská, Z. Vargová, M. Alabánová)

Výhody dyslexie

Konverzačná príručka zo slovenského jazyka pre 6. ročník ZŠ a 1. ročník gymnázia s osemročným štúdiom s VJM (vyučovací jazyk maďarský) (A. Döményová, S. Pappová, V. Szetyinská, Z. Vargová, M. Alabánová)NOVEEN HC2000, Keramický ohrievač (A. Döményová, S. Pappová, V. Szetyinská, Z. Vargová, M. Alabánová)