Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk University Success

Žáner: Jazyky, vzdelanie
Tovar posielame do 2-4 týždňov
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme vo štvrtok 4.7.2024

Viac o knihe University Success Writing Intermediate to High-Intermediate, Student Book with MyEnglishLab (Kolektív)

University Success je akademický kurz určený pre študentov anglického jazyka, ktorí sa pripravujú na bežné akademické prostredie. Autentický obsah je utkaný prostredníctvom čítania, písania a ústnej komunikácie. Kurz – úroveň po úrovni – starostlivo podporí rozvoj zručností, aby pomohol študentom stať sa autonómnymi študentmi, čím sa odstráni medzera v zručnostiach.

University Success poskytuje intenzívny rozvoj zručností a rozšírenú aplikáciu spojenú s konkrétnymi vzdelávacími výstupmi – umožňuje študentom osvojiť si základné zručnosti a nadobudnúť istotu v ich schopnosti úspešne vykonávať akademické tituly vyučované v angličtine. Autentické prednášky, čítania a stratégie písania, ktoré vytvorili a predniesli špičkoví profesori zo Stanfordskej univerzity, poskytujú skutočné vzdelávacie skúsenosti.

Výhody dyslexie
O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy