Učebnice, slovníky Vysoké školy Strojárstvo a technika

Žáner: Všeobecné a ostatné
Tovar posielame do 7 dní
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme vo štvrtok 11.7.2024

Viac o knihe Klimatizace, 2. přepracované vydání (František Drkal)

Skripta pro předmět Klimatizace v oboru Technika životního prostředí, vyučovaný na Fakultě strojní ČVUT v Praze. Učební text může být využit i v předmětu Větrání a klimatizace v mezifakultním oboru Inteligentní budovy na ČVUT v Praze. Studium klimatizace navazuje na předmět Větrání, který poskytuje teoretické i praktické základy pro navrhování zařízení techniky prostředí k úpravě vnitřního klimatu a čistoty ovzduší ve vnitřních prostorách - v budovách, v dopravních prostředcích. Jsou to objekty bytové, shromažďovací, divadla, kina, obchodní a prodejní objekty, hotely, administrativní budovy, aj., kde je hlavním požadavkem vytvoření optimálního prostředí pro pobyt osob. Druhou oblastí jsou objekty, kde kromě úpravy stavu prostředí pro osoby se musí řešit i požadavky výrobních technologií, pracovních procesů ? v současné době jsou to potřeby ve zdravotnictví, farmacii, elektrotechnice i ve strojírenské výrobě, kde jsou náročné požadavky na teplotu a relativní vlhkost i čistotu vnitřního vzduchu.

Výhody dyslexie

Klimatizace,  2. přepracované vydání (František Drkal)Solutions Elementary CD (František Drkal)Technológia obnovy budov (František Drkal)Začínáme programovat v jazyku C++ (František Drkal)