Vyžiadať cenovú ponuku

Predmet: Hudobná výchova
Škola: Základné školy
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 3.7.2024

Viac o produkte Hudobná výchova pre 5. ročník ZŠ (E. Langsteinová, B. Felix)

Spracovanie učiva v učebnici umožňuje plnenie požiadaviek vzdelávacieho štandardu pre daný predmet. Jeho štruktúra je logická, prehľadná, obsah je medzipredmetovo orientovaný. Učivo v plnom rozsahu rozvíja základné kompetencie žiaka. Pozitívne vplýva na rozvoj jeho osobnosti, hodnotový systém, komunikáciu prostredníctvom hudby, spevu, tanca, dramatického umenia. Podporuje rozvíjanie osobných, personálnych aj interpersonálnych kompetencií. Učivo, kľúčové pojmy aj hudobný materiál sú systematicky spracované. Rozširujúce učivo, piesňový materiál a informácie, úvodné, motivačné texty, doplňujúci hudobný materiál, poznámky a zaujímavosti, je vyvážené so základným učivom a vhodne ho dopĺňa, systematicky nadväzuje na už nadobudnuté poznatky. Text je napísaný jasne, jednoznačne a pútavo.

Výhody dyslexie
Spev siren

Hudobná výchova pre 5. ročník ZŠ (E. Langsteinová, B. Felix)Insight, 2nd Edition Elementary Classroom Presentation Tool WB (digitálny kód k pracovnému zošitu) (E. Langsteinová, B. Felix)insight, 2nd Edition Upper-Intermediate Student's Book with Online Practice Pack - učebnica (E. Langsteinová, B. Felix)Súbor hudobných príkladov - pracovný zošit Noty (E. Langsteinová, B. Felix)Our World 1-3: Flashcards, including the Sounds of English (E. Langsteinová, B. Felix)