Darčeky Módne doplnky a šperky Peňaženky

Peňaženka Mine&Craft zelená

Vek: 5 - 7 rokov

Viac o produkte Peňaženka Mine&Craft zelená

Peňaženka z odolného neoprénu so štvorcovým silikónovým panelom v zadnej časti a zapínaním na suchý zips. Vnútorný priestor je prakticky rozdelený do niekoľkých častí: uzatvárateľná priehradka so zipsom na drobné mince, priestor na bankovky a dve ďalšie priehradky z priehľadnej fólie vhodné na kreditné karty, alebo doklady. Majitelia ocenia najmä jej skladnosť a ľahko udržiavateľný materiál.

Silikónová plocha vytvára priestor, na ktorý je možné patentovaným spôsobom umiestniť farebné "pixelky" podľa návodu alebo vlastnej fantázie. Brožúrka kreatívnych nápadov, ako aj 55 malých rôznofarebných pixelov, 10 malých pixelov s písmenami a 4 multipixely s obrázkami sú súčasťou balenia. Inšpiráciu však viete čerpať aj na stránke:  www.pixiecrewgallery.com/cs a tvorbu vlastných motívov si viete vyskúšať v rámci online editora na adrese: www.pixiecreweditor.com.

Deti zažijú pri vytváraní svojho vlastného dizajnu kopec tvorivej zábavy. Potrénujú svoju jemnú motoriku, predstavivosť aj individuálnu kreativitu.

Hmotnosť: 0,062 kg

Rozmer: 13 x 10 x 2 cm