Darčeky Darčeková kozmetika Kozmetické púzdierka

Vek: 5 - 7 rokov
Výrobca: Pixie Crew

Viac o produkte Puzdro Mine&Craft zelené veľké

Viacúčelové neoprénové puzdro so zapínaním na zips. Vnútorný priestor je dostatočne veľký na bezpečné uschovanie školských písacích potrieb, telefónu, kľúčov, či kozmetiky.

Silikónová plocha v prednej časti vytvára priestor, na ktorý je možné patentovaným spôsobom umiestniť farebné "pixelky" podľa návodu alebo vlastnej fantázie. Brožúrka kreatívnych nápadov, ako aj 55 malých rôznofarebných pixelov, 10 malých pixelov s písmenami a 4 multipixely s obrázkami sú súčasťou balenia. Inšpiráciu však viete čerpať aj na stránke:  www.pixiecrewgallery.com/cs a tvorbu vlastných motívov si viete vyskúšať v rámci online editora na adrese: www.pixiecreweditor.com.

Deti zažijú pri vytváraní svojho vlastného dizajnu kopec tvorivej zábavy. Potrénujú svoju jemnú motoriku, predstavivosť aj individuálnu kreativitu.

Hmotnosť: 0,31 kg

Rozmer: 20,3 x 12 x 3,7cm