Školské potreby Školské tašky Detské batohy

Séria: Bodky
Dostupnosť: na sklade
Objednajte dnes do 13:30 a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 27.8.2024

Viac o produkte Batoh bodkovaný červeno-biely

Originálny ruksak, vhodný do školy aj na výlet. Vyrobený je z vysoko kvalitného nepremokavého polyesterového materiálu, ktorý sa ľahľko čistí a udržiava. Popruhy sú širšie a v prednej časti majú nastaviteľnú hrudnú sponu, aby deťom nepadali z ramien. Vnútro poskytuje dostatočný priestor pre knihy, zošity a iné dokumenty formátu A4.

Ruksak ponúka tri samostatne uzatvárateľné priestranné oddelenia. V najpriestrannejšej časti je polstrovaná kapsička slúžiaca napríklad na notebook do veľkosti 15´, uzatvára sa suchým zipsom. Po oboch stranách batohu sa nachádzajú priehradky zo sieťky na fľašku s vodou. Pre komfortné užívanie má batoh ergonomicky tvarovanú zadnú časť s ventiláciou. Dno batohu je chránené dvomi chráničmi proti oderom a je vystužené, čo čiastočne zabraňuje deformácii obsahu. Pre pohodlné prenášanie v ruke je batoh vybavený polstrovaným úchytom, na zavesenie slúži pevné pútko.

Na jeho prednej strane sa nachádza unikátna silikónová plocha v tvare kruhu, na ktorú je možné patentovaným spôsobom umiestniť farebné "pixelky". Tých nájdete v balíčku 65 ks a v prípade potreby je možné dokúpiť ďalšie. Súčasťou balenia je tiež brožúra nápadov.

Pri vytváraní svojho vlastného dizajnu deti zažijú kopec tvorivej zábavy. Potrénujú svoju jemnú motoriku, predstavivosť aj individuálnu kreativitu.

Hmotnosť: 1,15 kg

Rozmer: 36 x 49 x 21 cm

Ideálny pre deti vyššie ako 140 cm.

Ďalšie produkty zo série Bodky

Pixie crew študentský peračník s bielymi bodkami bez náplne
Priestranný peračník, ktorý si pomocou malých "pixelkov" môžete z prednej strany vyzdobiť presne podľa svojich predstáv. Tých nájdete v balíčku 69 ks a v prípade potreby si môžete dokúpiť aj ďalšie. Súčasťou balenia je aj brožúrka nápadov. Vo vnútri peračníka sa nachádza priehradka uzatvárateľná na zips a dvanásť klasických gumových úchytov...
Dostupnosť: na sklade