Darčeky Módne doplnky a šperky Peňaženky

Vek: 5 - 7 rokov
Výrobca: Pixie Crew

Viac o produkte Peňaženka Bodky červená/biela veľký

Roztomilá peňaženka z odolného neoprénu so silikónovým panelom v zadnej časti a zapínaním na suchý zips. Vnútorný priestor je prakticky rozdelený do niekoľkých častí: uzatvárateľná priehradka so zipsom na drobné mince, priestor na bankovky a dve ďalšie priehradky z priehľadnej fólie vhodné na kreditné karty, alebo doklady. Majitelia ocenia najmä jej skladnosť a ľahko udržiavateľný materiál.

Silikónová plocha v tvare kruhu o priemere 9 cm vytvára priestor, na ktorý je možné patentovaným spôsobom umiestniť farebné "pixelky" podľa návodu alebo vlastnej fantázie. Brožúrka kreatívnych nápadov, ako aj 55 malých rôznofarebných pixelov, 10 malých pixelov s písmenami a 4 multipixely s obrázkami sú súčasťou balenia. Inšpiráciu však viete čerpať aj na stránke:  www.pixiecrewgallery.com/cs a tvorbu vlastných motívov si viete vyskúšať v rámci online editora na adrese: www.pixiecreweditor.com.

Deti zažijú pri vytváraní svojho vlastného dizajnu kopec tvorivej zábavy. Potrénujú svoju jemnú motoriku, predstavivosť aj individuálnu kreativitu.

Hmotnosť: 0,062 kg

Rozmer: 13 x 10 x 2 cm

Oflajner
O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy