Vyžiadať cenovú ponuku
  Učebnice, slovníky Základné školy Matematika Učebnice z matematiky

od V. Kolbaská z vydavateľstva SPN - Mladé letá HU jazyk

• Matematika pre 9. ročník ZŠ a pre 4. ročník gymnázia s osemročným štúdiom s VJM, 1. časť (vyučovací jazyk maďarský) (V. Kolbaská)
14,- €

od V. Kolbaská z vydavateľstva SPN - Mladé letá HU jazyk

Autor: V. Kolbaská
Vydavateľstvo: SPN - Mladé letá
ISBN: 978-80-10-03365-2
Jazyk: maďarský
Ročník: 9. ročník
Predmet: Matematika
Škola: Základné školy s vyučovacím jazykom maďarským (VJM)
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 3.7.2024
Naša cena 14,- €

Viac o produkte Matematika pre 9. ročník ZŠ a pre 4. ročník gymnázia s osemročným štúdiom s VJM, 1. časť (vyučovací jazyk maďarský) (V. Kolbaská)

Príbuzné produkty:
POPIS PRODUKTU
Učebnica spĺňa požiadavky aktuálneho Štátneho vzdelávacieho programu. Didaktické spracovanie učiva, štruktúra textu a skladba vyriešených a nevyriešených úloh napomáha rozvoju algoritmického myslenia žiakov.

Výhody dyslexie