Vyžiadať cenovú ponuku
  Učebnice, slovníky Základné školy Špeciálne ZŠ s VJM

Občianska výchova pre 9. ročník ŠZŠ s VJM (vyučovací jazyk maďarský)

od M. Rejková, Dřízová, Kováčová z vydavateľstva Slovenské pedagogické nakladateľstvo - Mladé letá, s.r.o. HU jazyk

Občianska výchova pre 9. ročník ŠZŠ s VJM (vyučovací jazyk maďarský)

Autor: M. Rejková, Dřízová, Kováčová
Vydavateľstvo: Slovenské pedagogické nakladateľstvo - Mladé letá, s.r.o.
Rok prvého vydania: 2002
ISBN: 978-80-10-03391-1
Jazyk: maďarský
Ročník: 9. ročník
Predmet: Občianska náuka a etická výchova
Škola: Základné školy - špeciálne s vyučovacím jazykom maďarským (VJM)
Naša cena 20,- €

Viac o produkte Občianska výchova pre 9. ročník ŠZŠ s VJM (vyučovací jazyk maďarský) (M. Rejková, Dřízová, Kováčová)

Učebnica žiakom otvára cestu k poznaniu a aplikácii zásad spoločenského správania sa. Jej obsah a rozsah je primeraný a zrozumiteľný danej vekovej kategórii žiakov. Učiteľom umožňuje prispôsobiť učivo vlastným podmienkam, rozvíjať komunikatívne schopnosti žiakov, viesť dialóg. Pomáha rozvíjať sebakontrolu a sebahodnotenie na hodinách, uplatňovať etické normy v bežnom živote. Ilustrácie vytvárajú priestor na tvorivý dialóg. Ten nabáda hľadať riešenia, rozhodovať sa, prejavovať a porozumieť citom, správaniu iných. Zároveň oživujú text a robia ho príťažlivejším a zrozumiteľnejším. Sú v ňom zaradené aj tabuľky, kópie úradných listín. Dôležité vety na zapamätanie a otázky a úlohy sú vhodne graficky odlíšené. Učiteľ môže učivo dopĺňať či redukovať podľa zloženia žiakov v triede alebo potrebnosti tém v živote. Učebnica je spracovaná v súlade so základnými pedagogickými dokumentmi pre špeciálne školy.

Spev siren

Občianska výchova pre 9. ročník ŠZŠ s VJM (vyučovací jazyk maďarský) (M. Rejková, Dřízová, Kováčová)Penguin Readers 3 The Beatles + MP3 (M. Rejková, Dřízová, Kováčová)Hľadanie Adama (M. Rejková, Dřízová, Kováčová)