Vyžiadať cenovú ponuku
  Učebnice, slovníky Základné školy Špeciálne ZŠ s VJM

od L. Melišková z vydavateľstva Slovenské pedagogické nakladateľstvo - Mladé letá, s.r.o. HU jazyk

Autor: L. Melišková
Vydavateľstvo: Slovenské pedagogické nakladateľstvo - Mladé letá, s.r.o.
Rok prvého vydania: 2005
ISBN: 978-80-10-03721-6
Jazyk: maďarský
Ročník: 7. ročník
Predmet: Matematika
Škola: Základné školy - špeciálne s vyučovacím jazykom maďarským (VJM)
Séria: matematika 7 SZS s VJM
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 3.7.2024

Viac o produkte Matematika pre 7. ročník ŠZŠ s VJM - Pracovný zošit 2. časť (vyučovací jazyk maďarský) (L. Melišková)

Na zvládnutie numerických zručností žiakov využívame kalkulačky, učíme ich pracovať s bežnou kalkulačkou, ale učíme ich využívať aj kalkulačku v mobilnom telefóne. Rozvíjame vedomosti žiakov z geometrie, kladieme dôraz na úlohy z praxe a na použitie jednotiek medzinárodnej sústavy. V druhom polroku sa zameriavame najmä na aplikáciu poznatkov v praktickom živote v súvislosti s dopravnou výchovou.

Ďalšie produkty zo série matematika 7 SZS s VJM

Matematika pre 7. ročník ŠZŠ s VJM - Pracovný zošit 1. časť (vyučovací jazyk maďarský)
L. Melišková | Slovenské pedagogické nakladateľstvo - Mladé letá, s.r.o. HU jazyk
Príbuzné produkty: Matematika pre 7. ročník ŠZŠ s VJM Matematika pre 7. ročník ŠZŠ s VJM - Pracovný zošit 1. časť Matematika pre 7. ročník ŠZŠ s VJM - Pracovný zošit 2. časť POPIS PRODUKTU Cvičenia a slovné úlohy v pracovnom zošite vychádzajú z konkrétnych životných situácií. Pri ich riešení sa snažíme naučiť žiaka rozlíšiť...