Vyžiadať cenovú ponuku
  Učebnice, slovníky Základné školy Špeciálne ZŠ

Maľovaná abeceda: Pracovné listy k abecede pre ŠZŠ

od S. Škultétyová, J. Rohovská, J. Žišková, D. Matúšková z vydavateľstva Slovenské pedagogické nakladateľstvo - Mladé letá, s.r.o. SK jazyk

• Maľovaná abeceda: Pracovné listy k abecede pre ŠZŠ (S. Škultétyová, J. Rohovská, J. Žišková, D. Matúšková)

Maľovaná abeceda: Pracovné listy k abecede pre ŠZŠ

Autor: S. Škultétyová, J. Rohovská, J. Žišková, D. Matúšková
Vydavateľstvo: Slovenské pedagogické nakladateľstvo - Mladé letá, s.r.o.
Rok prvého vydania: 1998
Rozmery: 210 x 295 mm
Ročník: 1. ročník
Predmet: Slovenský jazyk a literatúra
Škola: Základné školy - špeciálne
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 3.7.2024

Viac o produkte Maľovaná abeceda: Pracovné listy k abecede pre ŠZŠ (S. Škultétyová, J. Rohovská, J. Žišková, D. Matúšková)

Pracovné listy sú určené na nácvik písania malých a veľkých písmen abecedy. Možno ich uplatniť najmä v prípravnom období pri nácviku jednotlivých tvarov, pri nacvičovaní a utvrdzovaní písmen. Sú obojstranné.
Na jednej strane je ilustrácia, v ktorej sa skrývajú slová začínajúce sa na dané písmeno, motivačná riekanka, báseň, hádanka. Na druhej strane je obrázok doplňujúci písmeno, veľký tvar písmena, liniatúra s predpísaným tvarom. Ilustrácie nie sú úplné, žiaci si ich môžu individuálne dotvoriť podľa svojich predstáv.
Okrem nácviku tvaru písmen je v pracovných listoch dostatok priestoru na docvičenie predpísaného písmena, prípadne nacvičenie spájania písmen do slabík, slov, diktát písmen a pod. Pracovné listy sú primerané danej skupine žiakov. Sú spracované v súlade so základnými pedagogickými dokumentmi pre špeciálne školy.
5,0 z 5 (3x)

Anna overený používateľ 03. november 2023
Patricia overený používateľ 08. máj 2022
Katarína overený používateľ 13. november 2021