Vyžiadať cenovú ponuku
  Učebnice, slovníky Základné školy Maďarské učebnice ZŠ 1. ročník Výtvarná výchova

Výtvarná výchova pre 1. ročník ZŠ s VJM (preklad) (vyučovací jazyk maďarský)

od L. Čarný, K. Ferlíková, R. Pondelíková, D. Čarná, J. Bláha z vydavateľstva Slovenské pedagogické nakladateľstvo - Mladé letá, s.r.o. HU jazyk

9,- €

Výtvarná výchova pre 1. ročník ZŠ s VJM (preklad) (vyučovací jazyk maďarský)

Autor: L. Čarný, K. Ferlíková, R. Pondelíková, D. Čarná, J. Bláha
Vydavateľstvo: Slovenské pedagogické nakladateľstvo - Mladé letá, s.r.o.
Rok prvého vydania: 2009
ISBN: 978-80-10-03683-7
Jazyk: maďarský
Rozmery: 210 x 295 mm
Ročník: 1. ročník
Predmet: Výtvarná výchova
Škola: Základné školy s vyučovacím jazykom maďarským (VJM)
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 3.7.2024
Naša cena 9,- €

Viac o produkte Výtvarná výchova pre 1. ročník ZŠ s VJM (preklad) (vyučovací jazyk maďarský) (L. Čarný, K. Ferlíková, R. Pondelíková, D. Čarná, J. Bláha)

Tematicky veľmi bohatá učebnica je koncipovaná prehľadne a zrozumiteľne, je založená predovšetkým na tvorivých príkladoch a úlohách z dejín výtvarného umenia.

Spev siren

Výtvarná výchova pre 1. ročník ZŠ s VJM (preklad) (vyučovací jazyk maďarský) (L. Čarný, K. Ferlíková, R. Pondelíková, D. Čarná, J. Bláha)50 dobrodružstiev, ktoré musíš zažiť, kým vyrastieš (L. Čarný, K. Ferlíková, R. Pondelíková, D. Čarná, J. Bláha)Geografia v súvislostiach 5 - učebnica (L. Čarný, K. Ferlíková, R. Pondelíková, D. Čarná, J. Bláha)Jar Professional Sensitive Aloe Vera - koncentrovaný prostriedok na umývanie riadu 5 l (L. Čarný, K. Ferlíková, R. Pondelíková, D. Čarná, J. Bláha)