Vyžiadať cenovú ponuku
  Učebnice, slovníky Základné školy Hudobná výchova Učebnice z hudobnej výchovy

Hudobná výchova pre 1. ročník ZŠ

od Ľ. Kopinová, T. Ružičková, V. Damboráková z vydavateľstva Slovenské pedagogické nakladateľstvo - Mladé letá, s.r.o. SK jazyk

• Hudobná výchova pre 1. ročník ZŠ (Ľ. Kopinová, T. Ružičková, V. Damboráková)

Hudobná výchova pre 1. ročník ZŠ

Autor: Ľ. Kopinová, T. Ružičková, V. Damboráková
Vydavateľstvo: Slovenské pedagogické nakladateľstvo - Mladé letá, s.r.o.
Rok prvého vydania: 2000
Rozmery: 210 x 295 mm
Ročník: 1. ročník
Predmet: Hudobná výchova
Škola: Základné školy
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 3.7.2024

Viac o produkte Hudobná výchova pre 1. ročník ZŠ (Ľ. Kopinová, T. Ružičková, V. Damboráková)

Hudobná výchova pre 1.ročník ZŠ je pre prváčikov tým pravým sprievodcom do sveta hudby. Nájdete v nej slovenské ľudové piesne, známe vyčítanky, riekanky, hudobné hádanky a koledy a to všetko v sprievode zvučných mien zo sveta hudby a literatúry (E. Suchoň, P.I. Čajkovskij, J. Matuška, B. Felix, D. Hevier, Ľ. Podjavorinská, J. Pavlovič...)

Žiaci sa naučia nielen spievať a počúvať, ale pomocou hravých a názorných piktogramov v celej knihe si precvičia aj svoju pozornosť a budú si osvojovať mnohé zručnosti ako sú hra na hudobné nástroje, kreslenie, dopĺňanie a hovorenie. Hudobno- pohybové hry precvičia aj ich motoriku.

Publikácia prváčikov pripraví nielen na dôsledný posluch, ale vďaka pekným farebným ilustráciám a hravou formou im pomôže rozvíjať aj ich fantáziu.

Zodpovedá inovovanému Štátnemu vzdelávaciemu programu a je spracovaná podľa nových vzdelávacích štandardov.

5,0 z 5 (6x)

jana Š. overený používateľ 03. október 2023
Naše pani učiteľky sú s touto učebnicou veľmi spokojné:)
Ľudmila Z. overený používateľ 04. november 2022