Knihy beletria Náboženstvo a filozofia Kresťanstvo

Jazyk: SK Slovenský jazyk
Rozmery: 140x210 mm
Žáner: Náboženstvo, cirkev

Viac o knihe Vzbura anjelov (Francesco Bamonte)

Odkiaľ pochádza zlo prítomné vo svete, okolo nás a v každom z nás? Kto je jeho pôvodcom? Ako a kedy sa začalo? Ako sa šíri? Dá sa mu predísť? Je možné ho odmietnuť a premôcť?Autor exorcista nám pripomína učenie Cirkvi: Pôvod zla je v bytosti čisto duchovnej, ktorá sa nazýva satan alebo diabol, a v nespočetnom množstve anjelských duchov, ktorí sa vzbúrili vo svojej službe a nazývajú sa démoni.Prečo sa ten, ktorému na začiatku patrilo prvé miesto a bol najkrajší a najžiarivejší spomedzi všetkých anjelov, slobodne a neodvolateľne postavil proti nesmiernej Božej láske? Strhol so sebou aj ďalších anjelov a spustil tak utrpenie bez konca a všetko jestvujúce zlo vo svete.Autor nám ponúka bohatý a fascinujúci materiál, ktorý dáva odpovede na tieto otázky. Kniha obohatí čitateľov a povzbudí ich k osobnej meditácii o tajomstve zla. Umožní im otvoriť sa realite, ktorej hranice sú oveľa širšie, než sme schopní vnímať zmyslami.Kniha je cirkevne schválená.

Výhody dyslexie
Spev siren

Vzbura anjelov (Francesco Bamonte)