Knihy beletria Kariéra a motivačná literatúra Psychológia, komunikácia

Nebezpečné osobnosti

od Joe Navarro; Toni Sciarra Poynter z vydavateľstva GRADA Slovakia s.r.o. máj, 2020 SK jazyk

Nebezpečné osobnosti

Autor: Joe Navarro; Toni Sciarra Poynter
Vydavateľstvo: GRADA Slovakia s.r.o.
Rok vydania: máj, 2020
ISBN: 978-80-8090-081-6
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Rozmery: 170,0x240,0x0,0 mm
Podtitul: Naučte sa ich odhaliť a chrániť sa pred nimi
Žáner: Slovní sebeobrana, manipulace
Tovar posielame do 10 dní
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme vo štvrtok 18.7.2024

Viac o knihe Nebezpečné osobnosti (Joe Navarro; Toni Sciarra Poynter)

Nebezpečné osobnosti neustále číhajú na svoje obete a je vysoko pravdepodobné, že sa pohybujú aj vo vašom okolí. Možno ich neregistrujete, lebo ste zaneprázdnení, alebo si len nebezpečenstvo nechcete pripustiť. Faktom však zostáva, že tieto osobnosti vám dokážu zničiť a rozložiť celý život – ak im to dovolíte.

Môže to byť váš šéf, kolega, podriadený, priateľ, člen rodiny, partner či niekto úplne neznámy, kto si vás vytypoval.

Joe Navarro, autor tejto knihy a zároveň bývalý agent FBI, ktorý sa preslávil knihou Ako prekuknúť druhých ľudí, tu odhaľuje kritické varovné signály, ktoré vám pomôžu včas rozpoznať potenciálne nebezpečných ľudí. Vďaka tomu dokážete rýchlo zasiahnuť a ochrániť seba aj svojich blízkych.
Táto jedinečná publikácia je určená naozaj všetkým: širokej verejnosti, profesionálom (policajtom, sociálnym pracovníkom), ktorí sa s nebezpečnými osobnosťami stretávajú najčastejšie, ale aj bežným ľuďom, ktorí sa potrebujú chrániť.

Nebezpečné osobnosti si jednoducho musíte prečítať. Naučíte sa, ako sa vyhýbať nástrahám dôvery, podvodom a nečestným činom, a dozviete sa, akú krutú daň zaplatia nebezpečným osobnostiam ich obete.
Werner U. Spotz, MD, forenzný patológ, Michigan

O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy

Nebezpečné osobnosti (Joe Navarro; Toni Sciarra Poynter)