Knihy beletria Veľké upratovanie skladov Beletria Literárna biografia

Zaskočený radosťou (1. akosť)

od C.S. Lewis z vydavateľstva Porta Libri jún, 2017 SK jazyk

Zaskočený radosťou (1. akosť)

od C.S. Lewis z vydavateľstva Porta Libri jún, 2017 SK jazyk

Autor: C.S. Lewis
Vydavateľstvo: Porta Libri
Rok vydania: jún, 2017
Rok poslednej dotlače: november, 2017
Typ tovaru: Viazané knihy
Rozmery: 130x190 mm
Podtitul: Formovanie raného obdobia môjho života
Žáner: Literárne biografie a reportáže
Poškodenie: natrhnutý prebal
Zaskočený radosťou (1. akosť) (C.S. Lewis)

Dôvod zľavy: natrhnutý prebal.

(šípka môže zobrazovať poškodenie)

Produkt bol vystavený na našej predajni a má drobné poškodenie (prípadne výrobnú chybu), ktoré môžete vidieť na obrázku. Produkt je nový, nepoužívaný.

Dôvod cenového zvýhodnenia: natrhnutý prebal.

Poškodenie sa môže líšiť od ukážky (v prípade, ak máme viac kusov skladom).

Knihu si môžete zakúpiť aj bez poškodenia kliknutím na tento odkaz.

Viac o knihe Zaskočený radosťou (1. akosť) (C.S. Lewis)

Autobiografia C. S. Lewisa o hľadaní radosti, o duchovnej ceste, ktorá ho doviedla od kresťanstva k ateizmu a potom späť ku kresťanstvu. „Túto knihu píšem na žiadosť mnohých, ktorí chcú počuť, ako sa z ateistu stal kresťan. Do akej miery bude môj príbeh pre vás zaujímavý, záleží na tom, do akej miery ste zažili to, čo ja nazývam radosťou. Je to neutíchajúca túžba, po ktorej sa túži oveľa viac, ako po akýchkoľvek iných uspokojeniach. Radosť (v mojom ponímaní) sa šťastiu a potešeniu podobá len jednou vlastnosťou – každý, kto ich zažil, ich chce pocítiť znova. Ak je vám takáto skúsenosť blízka, možno nezaškodí, ak o nej porozprávam viac. Pýtate sa, kto alebo čo ma povzbudilo k tomu, aby som o nej napísal? Všimol som si, že človek len zriedkakedy hovorí o svojich najvnútornejších pocitoch bez toho, aby aspoň jeden človek nepoznamenal: Čo?! Aj ty si cítil to isté? Vždy som si myslel, že som jediný.“

Zaskočený radosťou (1. akosť) (C.S. Lewis)Majstrovstvá sveta vo futbale 2. vydanie (C.S. Lewis)Wimex Stolová sukienka PREMIUM 4 m x 72 cm béžová (1 ks) (C.S. Lewis)Wimex Slamky papierové rovné, biele 20 cm, O 6 mm (100 ks) (C.S. Lewis)Česká divadelní tradice: mýtus, nebo živá skutečnost? (C.S. Lewis)NIVEA Men Black&White Invisible Fresh Spray antiperspirant 150 ml (C.S. Lewis)