Knihy beletria Veľké upratovanie skladov Cestovanie a príroda Sprievodcovia

Európa – najkrajšie výlety (1. akosť)

od Kucharík Juraj z vydavateľstva RNDr. Daniel Kollár - DAJAMA máj, 2017 SK jazyk

Európa – najkrajšie výlety (1. akosť)

Autor: Kucharík Juraj
Vydavateľstvo: RNDr. Daniel Kollár - DAJAMA
Rok vydania: máj, 2017
ISBN: 978-80-8136-070-1
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Rozmery: 134x223x18 mm
Edícia: Turistický sprievodca
Žáner: Cestovanie, mapy
Poškodenie: narazený roh
Dostupnosť: na sklade (1 ks)
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v pondelok 8.7.2024
Európa – najkrajšie výlety (1. akosť) (Kucharík Juraj)

Dôvod zľavy: narazený roh.

(šípka môže zobrazovať poškodenie)

Produkt bol vystavený na našej predajni a má drobné poškodenie (prípadne výrobnú chybu), ktoré môžete vidieť na obrázku. Produkt je nový, nepoužívaný.

Dôvod cenového zvýhodnenia: narazený roh.

Poškodenie sa môže líšiť od ukážky (v prípade, ak máme viac kusov skladom).

Viac o knihe Európa – najkrajšie výlety (1. akosť) (Kucharík Juraj)

Prvý diel nového a bohato ilustrovaného turistického sprievodcu Európa - najkrajšie výlety obsahuje pätnásť výletov po európskych mestách a oblastiach v rámci deviatich krajín. Jeho cieľom je poskytnúť čitateľovi obraz o vybraných miestach a motivovať k ich návšteve. Sprievodca je prioritne určený na jednodňové či víkendové návštevy miest. Všetky výlety vychádzajú z vlastnej skúsenosti autora, v rámci ktorej sa potvrdzuje fakt, že nemusíme mať plnú peňaženku na ich absolvovanie. Autor vybral miesta, kam sa možno zo Slovenska výhodne dopraviť letecky, vlakom či autobusom (ba dokonca aj na bicykli). Väčšina výletov má charakter okružných jázd, ktoré môžete spolu s rodinou či priateľmi jednoducho absolvovať tiež autom.

V turistickom sprievodcovi sa nachádza pätnásť výletov v rámci deviatich európskych krajín. Predstavených je takmer osemdesiat miest a lokalít. Z miest sú uvedené najvýznamnejšie pamiatky a lokality, ktorých návšteva je usporiadaná do formy prechádzok. Šesť vybraných miest (Praha, Budapešť, Viedeň, Rím, Lisabon a Atény) je spracovaných ako samostatný výlet ideálny na predĺžený víkend.

Spev siren

Európa – najkrajšie výlety (1. akosť) (Kucharík Juraj)