Drogéria Čistiace prostriedky Univerzálne čistiace prostriedky

EAN: 5000204826166
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 9.7.2024

Viac o produkte Pronto Multisurface čistiaci sprej na nábytok 400ml

Čistiaci sprej Pronto Multisurface je vhodný na bežné druhy povrchov vrátane dreva, plastov, TV/HIFI/Video (okrem plazmových LCD obrazoviek), atď. Nevhodný na použitie na neošetrené drevo. Účinne odstraňuje prach a iné nečistoty. Obsahuje antistatické zložky, ktoré pomáhajú zabraňovať usadzovaniu prachu. Pre domáce i profesionálne použitie.

Pred použitím dôkladne pretrepať. Nastriekajte na povrch alebo na tkaninu a utrite. 9,9% hmotnosti náplne je horľavých. Nádobka je pod tlakom. Nevystavujte ju slnečnému žiareniu alebo teplotám nad 50°C. Ani po vyprázdnení nádobku neprerážajte ani nevhadzujte do ohňa. Nestriekajte do otvoreného ohňa alebo na žhavé predmety. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zákaz fajčenia. Nevdychujte plyny, dym, pary, aerosoly. Používajte iba v dobre vetraných priestoroch.

Objem: 400ml

Výhody dyslexie
O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy

Pronto Multisurface čistiaci sprej na nábytok 400mlQuick Work Pre-Intermediate CD /1/